اتاق فرهنگ شنبه هر هفته از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

اتاق فرهنگ

«بررسی مشكلات اصناف كشور» سوژه بررسی در «اتاق فرهنگ»

برنامه «اتاق فرهنگ» پنجشنبه (2 تیر ) به مناسبت روز ملی اصناف با موضوع «بررسی مشكلات اصناف كشور» از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1401/04/02
|
10:13

برنامه اتاق فرهنگ با محوریت گفت و گو با اصناف فرهنگی در حوزه شعار سال هر هفته پنجشنبه از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.
این هفته نیز

محسن رضوانیان- مشاور كسب و كارهای دانش بنیان و استاد دانشگاه به عنوان كارشناس مجری با ابراهیم درستی - نایب رییس اول اتاق اصناف تهران، مشاور و نماینده وزیر صنعت معدن و تجارت در اتاق اصناف و ابوالقاسم شیرازی- رییس شورای هماهنگی صنوف پوشاك كشور در خصوص مشكلات اصناف كشور گفتگو می كند.

بدون شك نقش بی بدیل اصناف در كشور بر كسی پوشیده نیست.این تشكل برآمده از مردم در همه دوره ها نقش موثر و تاثیر گذاری در كشور داشته است و به عنوان بزرگترین و تاثیر گذارترین بخش اقتصادی در كشور فعالیت می كند، می توان با توجه بیشتر به ظرفیت عظیم آن فضای كسب و كار و فضای اشتغال در كشور را بهینه تر كرد. برای تحقق این امر حضور منسجم و قوی اصناف در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی كشور ضرورتی انكار ناپذیراست.
در این برنامه با توجه به اهمیت موضوع اصناف و نقش اقتصادی آن مشكلات این حوزه نقد و بررسی شده و راهكار برای برون رفت تز مشكلات ارائه می شود.
یكم تیرماه روز ملی اصناف است روزی كه در آن باید عملكرد اضناف در اقتصاد مورد بررسی قرار گیرد. یعنی به دنبال این موضوع باشیم كه اصناف كشور چه كمكی توانسته اند به اقتصاد داخلی كشور بكنند

برنامه «اتاق فرهنگ» را به تهیه كنندگی فاطمه حق وردی پنج شنبه ها ساعت 11:30روی موج 106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ بشنوید.

دسترسی سریع
اتاق فرهنگ