پویش «بهار موعود» برگزار می‌شود

محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آغاز سال 1400 و به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، پویش تک بیت و دوبیتی‌های بهاری و مهدوی را با عنوان «بهار موعود» برگزار می‌کند.

1400/01/16
|
08:32

به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پویش «بهار موعود» به مناسبت اعیاد شعبانیه و در سال 1400 که آغاز و ختامش مزین و متبرک به نام حضرت مهدی(عج) است، توسط محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از 9 فروردین تا 12بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مخاطبان این پویش که شامل شعرا، ادبا و چهره های ادبی و همچنین عموم مردم، مشتاقان و علاقه مندان هستند، برای شرکت در پویش «بهار موعود» می‌بایست متن اشعار به همراه تصویر عکس نوشته با هشتگ های #بهار_موعود، #سال_متبرک، #ابیات_ظهور، #اللهم_عجل_لولیک_الفرج و #محافل_ادبی_نهاد_کتابخانه_های_عمومی_کشور، در اینستاگرام منتشر کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این‌پویش همچنین می‌توانند اشعار خود را همراه با درج مشخصات اعم از نام، نام خانوادگی، نام استان، نام شهرستان، شماره همراه ضمیمه شعر ارسالی و کد ملی به پست الکترونیکی محافل ادبی mahafeladabi@iranpl.ir ارسال کنند.

زمان اعلام نتایج پویش «بهار موعود» روز 27 اسفند امسال همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج) خواهد بود که طی آن از 12 اثر برگزیده در سطح ملی و آثار شایسته تقدیر در سطح استان تقدیر خواهد شد. همچنین منتخب اشعار با تصمیم کمیته داوری به چاپ خواهد رسید.
منبع: مهر

دسترسی سریع