مستند فرهنگ شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 15:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

مستند فرهنگ

روایت زندگی حرفه ای « سید حسین ابطحی » در «مستند فرهنگ»

« مستند فرهنگ» امشب با موضوع زندگی حرفه ای استاد سید حسین ابطحی استاد مدیریت بازرگانی از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1400/10/15
|
11:06

برنامه «مستند فرهنگ» كه چهارشنبه 15 دی ماه از رادیو فرهنگ بخش می شود، به زندگی «حسین ابطحی » از اساتید مدیریت بازرگانی اختصاص دارد.
دكتر سید حسین ابطحی متولد سال 1322در تهران دوران تحصیلات ابتدایی و متوسطه را درتهران گذراند . و دوره لیسانس تا دكتری را در آمریكا گذراند . در دانشگاه علامه طباطبایی مسئو لیتهایی را داشت .در محله جنب مسجد لر زاده در خیابان پارك دوران كودكی را سپری كرد .
از وی در پنجمین همایش آموزش و توسعه سرمایه انسانی به پاس سال‌ها فعالیت در آموزش و توسعه منابع انسانی به عنوان چهره ماندگار در این عرصه قدردانی شد‌.
ابطحی دانش‌آموخته رشته عمران راه‌وترابری از دانشگاه علم و صنعت و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و عضو هیات موسس و مدیر انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران است كه در راستای عمران كشور تاكنون تحقیقات گسترده‌ای را به عمل آورده است‌.
ابطحی مدرك كارشناسی خود را از دانشگاه ایالتی مورگان در شهر بالینمور آمریكا دریافت كرد و پس از گذراندن دوره كارشناسی ارشد در دانشگاه میسوری، رساله دكترای خود را تحت عنوان «كاربرد سیستم‌ها و روش‌ها در آموزش و توسعه مدیران بخش عمومی» با درجه ممتاز در این دانشگاه به پایان رساند.
وی در دوره پسادكترای آموزش و توسعه منابع انسانی نیز در دانشگاه كالیفرنیای جنوبی واقع در لس‌آنجلس شركت كرد كه نتیجه حاصل از آن تالیف كتاب «آموزش و توسعه منابع انسانی» بود كه مورد استفاده فراوان مدیران و كارشناسان آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی
قرار گرفت.
«مستند فرهنگ» برنامه ای از گروه تولید و تامین رادیو فرهنگ است كه به زندگی مشاهیر و فرهیختگان ادب و فرهنگ و بررسی و تحقیق درباره آثار و مرور زندگی بزرگان می پردازد .
این مستند را امشب ساعت 20:00 روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ بشنوید.

دسترسی سریع
مستند فرهنگ