ایران جغرافیای مهربانی هر روز از ساعت متغیر به مدت 5 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران جغرافياي مهرباني

ایران جغرافیای مهربانی تلاش رادیو فرهنگ برای ایرانی همدل

در اولین همایش ملی ایران جغرافیای مهربانی،برنامه های ویژه ای برای انسجام بخشی به امور خیر و نیكوكاری در تدارك دیده شده است.

1399/12/06
|
14:51

علیرضا حبیبی مدیر شبكه رادیویی فرهنگ ضمن اعلام این خبر گفت: رادیو فرهنگ با برگزاری نخستین همایش ایران جغرافیای مهربانی در سبزوار به معرفی گروه های جهادگر پرداخته و در گام نخست دو گروه پزشكی در سبزوار مستقر می شوند تا در حوزه دندانپزشكی، جراحی فك و صورت برای خانواده های كم بضاعت ویزیت و جراحی انجام شود و جا دارد از همه عزیزانی كه در سنگر سلامت و كادر درمان تلاشی جانانه داشتند قدردانی كنیم.
وی ادامه داد: رادیو فرهنگ از پنجشنبه تا شنبه در سبزوار حضور فعال دارد و برنامه هایی چون نشست های علمی و معرفی فعالیت های موسسات خیریه و جهادگران را پوشش می دهد اما همایش اصلی نهم اسفند در دانشگاه حكیم سبزواری برگزار میشود و در این همایش جایگاه موسسات خیریه و گروه های جهادی بررسی خواهد شد.
حبیبی اهدای نشان نیكوكاری را یكی دیگر از برنامه های تدارك دیده شده عنوان كرد و افزود:نشان سفیر نیكوكاری به 30 نفر از گروه های جهادی فعال در حوزه محرومیت زدایی اهداء خواهد شد.

مدیر رادیو فرهنگ خاطر نشان كرد :در یكسال گذشته و درگیری با ویروس كرونا خیریه ها اقدامات مفیدی انجام میدادند كه رادیو فرهنگ در برنامه ایران جغرافیای مهربانی به آنها پرداخت اما نكته ای كه وجود داشت بعضا این فعالیت ها رو به وقفه دچار می كردعدم انسجام بوداینجا بود كه رادیو فرهنگ تصمیم گرفت كه یك حلقه قوی و ایمن در ایران عزیز از اتحاد این خیریه ها ایجاد كند و همایش ایران جغرافیای مهربانی شكل گرفت و امیدواریم بتوانیم همچنان در این راه همدل و همیار هم باشیم.
همایش ایران جغرافیای مهربانی با تلاش رادیو فرهنگ شنبه 09:00 اسفندماه در سبزوار شهر سربداران برگزار می شود.

دسترسی سریع
ایران جغرافیای مهربانی