ایران جغرافیای مهربانی هر روز از ساعت متغیر به مدت 5 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران جغرافياي مهرباني

برگزاری همایش «ایران جغرافیای مهربانی» در سبزوار/ رادیو فرهنگ به دنبال ترویج فرهنگ همدلی

مدیر شبكه رادیو فرهنگ از برگزاری همایش ملی «ایران جغرافیای مهربانی» در سبزوار خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری این همایش، پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در سبزوار قرائت خواهد شد.

1399/12/06
|
12:06

علیرضا حبیبی مدیر شبكه رادیویی فرهنگ، درباره این همایش گفت: همزمان با برگزاری همایش ملی ایران جغرافیای مهربانی پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این همایش در سبزوار قرائت می شود.
وی با بیان اینكه این همایش با حضور خیرین و مسئولان و به منظور پرداختن به مسائل مختلف درباره خیرین و اقدامات انجام شده و سوژه‌های دست اول برگزار می شود بیان داشت: اقدامات خیرین سلامت، ساخت كتابخانه توسط خیرین، خیرین ازدواج، خیرین اجتماعی و درمانی از موضوعات مهم همایش است.

حبیبی با اشاره به اینكه در سبزوار اولین همایش «ایران جغرافیای مهربانی» برگزار خواهد شد و بعد از آن در برخی دیگر از استان های كشور این همایش برگزار می‌شود، تصریح كرد: اجرای این همایش در سبزوار و در دیار سربداران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و گروه های جهادی علاوه بر شركت در نشست علمی ملاهادی سبزواری به درمان و كمك به نیازمندان این منطقه می پردازند.

وی اضافه كرد: ایران جغرافیای مهربانی در آستانه یكسالگی است، حركتی كه لبیكی بر منویات مقام معظم رهبری مبنی بر كمك مومنانه بود و تا امروز خیریه های بسیاری را به مردم معرفی كرده است و پل ارتباطی مردم و گروه های جهادی است.

اهدای نشان سفیر نیكوكاری:

وی با اشاره به پرداختن با این موضوع در رادیو فرهنگ در برنامه‌های مختلف، بیان كرد: یكی دیگر از كمك‌های مردمی كه جهانیان را شگفت‌زده كرده است، موضوع كمك‌های خیرین در ایران برای مقابله با كرونا و تهیه بسته‌های معیشتی است كه در این همایش ملی كه برای اولین بار در سبزوار برگزار می‌شود، نشان سفیر نیكوكاری به برخی از خیرین اهدا خواهد شد.
« ایران جغرافیای مهربانی» از پنجشنبه هفتم تا شنبه نهم اسفندماه به مدت سه روز از سبزوار روی آنتن رفته و از ساعت09:00 صبح جایگزین برنامه هفت كوچه می شود.
علاقه مندان می توانند این برنامه را از رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز و ای ام ردیف 585 كیلوهرتز بشنوند.

دسترسی سریع
ایران جغرافیای مهربانی