ایران جغرافیای مهربانی هر روز از ساعت متغیر به مدت 5 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران جغرافياي مهرباني

برگزاری آیین ملی « ایران جغرافیای مهربانی» به همت رادیو فرهنگ

نخستین آیین ملی «ایران جغرافیای مهربانی» با همكاری رادیو فرهنگ نهم اسفند ماه 1399در شهرستان سبزوار- شهر سربداران- برگزار می شود.

1399/12/06
|
12:01

رادیو فرهنگ نخستین آیین ملی «ایران جغرافیای مهربانی» را كه نهم اسفند ماه 1399در شهرستان سبزوار- شهر سربداران- برگزار می شود پوشش می دهد.
هدف از برگزاری این آیین معرفی و تكریم خیرین و فعالان نیكوكاری، ترویج و تقویت فرهنگ نیكوكاری و نوع دوستی، تبیین جایگاه گروه های جهادی در مهرورزی و محرومیت زدایی، بررسی علمی خیریه های فرهنگی،اجتماعی و نهادهای نیكوكاری، نقش كارآفرینی در اسلام و ظرفیت سنجی توسعه كار خیر در جامعه بیان شده است.
رادیو فرهنگ از ماه رمضان سال گذشته برنامه زنده "ایران جغرافیای مهربانی را با سه موضوع امور خیریه (بر مدار نیكی)،خیریه ها و مردمی كه از این خیریه ها بهره می گیرند پخش می كند.
رادیو فرهنگ با پخش برنامه زنده «ایران، جغرافیای مهربانی» به تبیین فعالیت های گروه های جهادی و موسسات خیریه در خدمت رسانی به نیازمندان می پردازد.
گفتگو با فعالان یكی از گروه های جهادی یا موسسات خیریه كه در رزمایش كمك مومنانه به دعوت مقام معظم رهبری لبیك گفته و در خدمت رسانی به نیازمندان مشغول هستند بخش اصلی این برنامه است.
« ایران جغرافیای مهربانی» این بار از پنجشنبه هفتم تا شنبه نهم اسفندماه به مدت سه روز از سبزوار روی آنتن رفته و از ساعت09:00صبح جایگزین برنامه هفت كوچه می شود.
علاقه مندان می توانند این برنامه را از رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز و ای ام ردیف 585 كیلوهرتز بشنوند.

دسترسی سریع
ایران جغرافیای مهربانی