ایران جغرافیای مهربانی هر روز از ساعت متغیر به مدت 5 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران جغرافياي مهرباني

در حاشیه آیین ایران جغرافیای مهربانی ؛تجهیز و راه اندازی یك كتابخانه روستایی به همت گروه جهادی شهدا و با حمایت رادیو فرهنگ

به مناسب ایام ولادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، گروه جهادی شهدا اقدام به تجهیز و راه اندازی كتابخانه ای به نام شهدای ملوند در روستای ملوند سبزوار كرده كه آیین افتتاح آن از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1399/12/04
|
13:21

به مناسب ایام ولادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام ، به ابتكار رادیو فرهنگ ، گروه جهادی شهدا به سرپرستی محسن اسماعیلی ، اقدام به تجهیز و راه اندازی كتابخانه ای به نام شهدای ملوند در روستای ملوند سبزوار كرده كه آیین افتتاح آن از این شبكه رادیویی پخش می شود.
به همت رادیو فرهنگ و گروه جهادی شهدا طی آئینی، ساعت 9صبح روز جمعه 8 اسفند ماه، با حضور خانواده شهدا وجمعی از مسوولین ملی و استانی كتابخانه ای به نام شهدای ملوند در روستای ملوند از توابع بخش روداب شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی افتتاح می شود.
شایان ذكر است این افتتاحیه بخشی از آئین بزرگ ملی ایران جغرافیای مهربانی است كه به پیشنهاد رادیو فرهنگ ، از این پس در سراسر كشور برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این آئین ترویج فرهنگ نیكوكاری ، كمك به قشرهای آسیب پذیر و تجلیل از فعالان عرصه نیكوكاری كشور و گروههای جهادی و مردمی بیان شده است.
نخستین آیین ملی ایران جغرافیای مهربانی هفتم تا نهم اسفند 99 در شهرستان سبزوار برگزار می شود و چهارشنبه تا شنبه ساعت09:00 صبح این مراسم در برنامه ای با عنوان « ایران جغرافیای مهربانی» از رادیو فرهنگ اطلاع رسانی و به طور زنده پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران جغرافیای مهربانی