ایران جغرافیای مهربانی هر روز از ساعت متغیر به مدت 5 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران جغرافياي مهرباني

ایران جغرافیای مهربانی رادیو فرهنگ همراه با رزمایش همدلی

رادیو فرهنگ با پخش برنامه زنده" ایران ،جغرافیای مهربانی" به تبیین فعالیت های گروه های جهادی و موسسات خیریه در خدمت رسانی به نیازمندان می پردازد .

1399/02/16
|
09:39

برنامه «ایران جغرافیای مهربانی» هرشب ساعت 18:30 در گفتگو با فعالان یكی از گروه های جهادی یا موسسات خیریه كه در رزمایش كمك مومنانه به دعوت مقام معظم رهبری لبیك گفته و در خدمت رسانی به نیازمندان مشغول هستند گفتگو می كند.
تبیین منویات رهبری در خصوص همدلی و كمك مومنانه ، اطلاع رسانی از فعالیت های گروه های مردمی خدمت رسان و پخش گزارش از آنها یكی از بخش های این برنامه است.
گفتنی است «ایران جغرافیای مهربانی» كه به همت پخش رادیو فرهنگ طراحی وپخش می شود، از ابتدای ماه رمضان میزبان پزشكان، پرستاران، گروه های جهادی خدمت رسان در عرصه های مختلف است كه چندین ماه است در نقاط مختلف كشور به كمك مردم و بیماران شتافته اند.
برنامه «ایران جغرافیای مهربانی» به همت گروه پخش رادیوفرهنگ هرروز ساعت 18:30 پخش می شود. همچنین گفتنی است تصاویر ارسالی به این برنامه و فایل های صوتی مردمی نیزدر شبكه های اجتماعی رادیو فرهنگ و پایگاه اطلاع رسانی این شبكه تقدیم مخاطبان این رسانه می شود.

دسترسی سریع
ایران جغرافیای مهربانی