ایران دخت یك شنبه هر هفته از ساعت 16:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران دخت

گپی با بانوی نیكوكار در «ایراندخت»

در برنامه « ایراندخت» یكشنبه 11 تیرماه « «مژگان قنبری»،معاون اداری مالی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران و بكی از بانوان نیكوكا. از فعالیت های خود می گوید.

1402/04/11
|
09:59

برنامه «ایراندخت» امروز میزبان یكی از بانوان موفق كشورمان است و «مریم قاسمی » تهیه كننده و گوینده این برنامه با « مژگان قنبری »،معاون اداری مالی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفتگو می شود.
در این برنامه علاوه بر معرفی بانوان موفق بخش از زندگی فردی و اجتماعی و چگونگی فعالیت در نقش های مختلف مورد توجه قرار می گیرد.
مژگان قنبری ارباستان ، خیر برگزیده، دارای دكترای مدیریت استراتژیك ایت و در سمت معاون اداری مالی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران فعالیت می كند ، او فعال در حوزه نگهداری از كودكان بی سرپرست مشكلات جسمی حركتی در مركز رفیده و فعال در اردوهای جهادی موسسه ملی مرهم است كه در سال 98 برگزیده شدند همجنین در خیریه محسنین كه در سیستان و بلوچستان فعالیت فرهنگی و كمك معیشتی دارندفعال است
علاقه مندان برای آشنایی با بانوان فعال و اثرگذار ایرانی می توانند این برنامه را ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه برنامه «ایراندخت» را به تهیه كنندگی مریم قاسمی روی موج اف ام ردیف106مگاهرتز از رادیو فرهنگ بشنوند

دسترسی سریع
ایران دخت