ده ترین چهارشنبه ها از ساعت 14:30 تا 15:15 به مدت 45 دقیقه

رادیو فرهنگ

ده ترين

معرفی زیباترین دره های ایران در ده ترین رادیو فرهنگ

ده دره زیبا در برنامه «ده ترین» امروز چهارشنبه 20 آذرماه معرفی می شود

1398/09/20
|
14:32

برنامه «ده ترین» امروز چهارشنبه 20آذرماه به معرفی ده دره زیبای کشورمان اختصاص دارد.
دره های ایران از جذاب‌ترین جاذبه‌های طبیعی این سرزمین هستند جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متنوع، طبیعت زیبا با کوه‌های شگفت‌انگیز، رودخانه‌ها و تنگه‌های بی‌نظیر، کویر و صحراهای سحرآمیز، دشت و جنگل‌های سرسبز ایران را به کشوری جذاب برای سفرکردن تبدیل می‌کنند. در استان‌های مختلف دره‌های زیبایی وجود دارند که بعضی‌هایشان شناخته‌شده و بعضی‌هایشان کمتر دیده‌شده‌اند که در برنامه «ده ترین» امروز معرفی می شوند .
دره کول خرسان در خوزستان؛ دره راگه در رفسنجان؛ دره عشق یکی از زیباترین دره‌ های ایران است که در استان چهارمحال‌وبختیاری است؛ دره‌ی سرسبز و زیبای دوهزار در ضلع شمالی ارتفاعات البرز و جنوب شهر تنکابن؛ دره شمخال در خراسان رضوی ؛ دره شیرز در محل تلاقی سه استان کرمانشاه، ایلام و لرستان؛ دره های رنگین کمان ؛ لار ؛ طالقان ؛ ستارگان و ...از جمله این دره های دیدنی هستند.
در برنامه «ده ترین» به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله و گویندگی احسان همتی هر چهارشنبه ساعت 14:30 به مدت 45 دقیقه ده تا از برترین های ایران در حوزه های گردشگری، میراث فرهنگی، فعالیت های گروهی و ... معرفی می‌شود و علاقمندان می توانند روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز شنونده این برنامه از رادیو فرهنگ باشند.

دسترسی سریع
ده ترین