رویای کاغذی شنبه تا پنج شنبه از ساعت ساعت 23:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو فرهنگ

روياي كاغذي

«ریموند دیگر با ما نیست، کارور مرده» در رویای کاغذی خواندنی شد

برنامه «رویای کاغذی» امشب به معرفی و خوانش بخش‌هایی از کتاب «ریموند دیگر با ما نیست، کارور مرده» اختصاص دارد.

1399/07/02
|
15:51

در رویای کاغذی چهارشنبه 2 مهرماه، بخش های از کتاب «ریموند دیگر با ما نیست، کارور مرده» به انتخاب و ترجمه «اسدالله امرایی» خوانده می شود و «راضیه گردکاهد» که خوانش این کتاب را برعهده دارد، شنوندگان را با این اثر آشنا می‌کند.
کتاب «ریموند دیگر با ما نیست، کارور مرده»،10 داستان کوتاه را دربرمی‌گیرد و هر کدام از داستان‌ها به نویسنده‌ای مهم و تأثیرگذار تعلق دارد. این کتاب شما را با نویسندگان بزرگی در سراسر دنیا آشنا می‌کند که شاید تا به امروز نسبت به آثار آن‌ها غافل بوده‌اید.
اسدالله امرایی یکی از مترجمان نام آشنای ایران به شمار می‌آید که در کتاب «ریموند دیگر با ما نیست، کارور مرده» به سراغ نویسندگان بزرگی در سراسر دنیا رفته تا شما را با آن‌ها آشنا کند. هر کدام از این نویسندگان نقش مهمی در ادبیات کشورشان داشته‌اند و چهره‌های مطرحی محسوب می‌شوند.
داستان هایی از روبرتو بولانیو، ویلیام سارویان، ولادیمیر سوروکین، ادگار لارنس دکتروف، جاشوا فریس، ایزاک بابل، ایروین شاو، آلن پیتون، دوردی نورس، اوگنی ین اسپاهیچ در این کتاب گردآوری شده است.
برنامه «رویای کاغذی» با اجرای راضیه گردکاهد، تهیه‌کنندگی الهه بیات و نویسندگی مریم بیانی ساعت 21:45 از رادیو فرهنگ شنیده می‌شود.

دسترسی سریع
رویای کاغذی