از ساعت به مدت

رادیو فرهنگ

كتاب بان

بررسی روش های مطالعه در ترویج كتابخوانی با « كتاب بان» رادیو فرهنگ

برنامه «كتاب بان» امروز در گفتگو با «فرمهر منجزی » به بررسی نقش روش های مطالعه در ترویج كتاب خوانی و انواع ترویج مطالعه در بین مردم می پردازد.

1399/08/24
|
08:08

در برنامه «كتاب بان» كه با موضوع ترویج كتابخوانی از رادیو فرهنگ پخش می شود، شنبه 24آبان ماه در نخستین روز از هفته كتاب «علی اكبر زین العابدین » درباره روش های ترویج كتاب خوانی با « فرمهر منجزی» نویسنده، مترجم و روزنامه نگار گفت و‌گو می كند و در ادامه نیز در گفت و‌گو‌ با «دكتر محسن حاجی زین العابدینی»، عضو هیأت مدیره انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و رئیس كتابخانه مركزی دانشگاه شهید بهشتی درباره ترویج كتابخوانی در دانشگاه ها مطالبی بیان می شود.
همچنین با توجه به رسالت این برنامه در معرفی چهره های مروج كتابخوانی به عنوان الگو برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه و آشنایی شنوندگان با شیوه های تبلیغ كتابخوانی این هفته «خانم صدیق »مروج مطالعه از «تربت حیدریه»درباره تجربیات خود در این زمینه سخن می گوید.
برنامه «كتاب بان» به تهیه كنندگی «فریده گودرزی» و با اجرای كارشناسی «علی اكبر زین العابدین» شنبه ها ساعت 13:30صبح به مدت 30 دقیقه به همت گروه كتاب رادیو فرهنگ بر روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع
كتاب بان