از ساعت به مدت

رادیو فرهنگ

كتاب بان

بررسی طرح « با من بخوان» در«كتاب بان»رادیو فرهنگ

برنامه «كتاب بان» امروزدر گفتگو با «زهرا قایینی » به تشریح ومعرفی طرح ترویجی مطالعه با عنوان « با من بخوان» می پردازد.

1399/06/15
|
08:55

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ ؛برنامه «كتاب بان» شنبه 15شهریور با محوریت ترویج كتابخوانی و موضوع تشریح طرح با من بخوان از رادیو فرهنگ پخش می شود
و در این برنامه « علی اكبر زین العابدین»به عنوان كارشناس مجری با زهرا قایینی مدیر این طرح در خصوص سیاست ها و برنامه های مورد نظر در اجرای آن گفتگو می كند .
با من بخوان» برنامه‌ای برای ترویج كتاب‌خوانی برای همه كودكان به‌ویژه كودكان محروم و در بحران است. این برنامه زیر نظر موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات كودكان اجرا می‌شود.
«با من بخوان» بر تقویت سواد پایه و سهیم شدن كتاب با كودكان و نوجوانان با روش بلندخوانی، گفت‌وگو و نمایش در پیوند با كتاب تمركز دارد تا هم‌زمان با ایجاد لذت و شوق خواندن تأثیرگذاری ژرف‌تری بر ذهن و جان كودكان بگذارد
همچنین با توجه به رسالت این برنامه در معرفی چهره های مروج كتابخوانی به عنوان الگو برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه و آشنایی شنوندگان با شیوه های تبلیغ كتابخوانی این هفته در برنامه «كتاب بان» فرهاد معزی از كهكیلویه و بویر احمدگفتگو می شود.
.برنامه «كتاب بان» به تهیه كنندگی «فریده گودرزی» و با اجرای كارشناسی «علی اكبر زین العابدین» شنبه ها ساعت11:30 به مدت 30 دقیقه به همت گروه كتاب رادیو فرهنگ برروی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع
كتاب بان