از ساعت به مدت

رادیو فرهنگ

كتاب بان

نگاه به همكاری ناشران كودك و نوجوان با مروجان كتابخوانی در كتاب بان رادیو فرهنگ

در برنامه «كتاب بان» رادیو فرهنگ امروزز سه شنبه 28 تیر ، اهمیت و چرایی همكاری ناشران كودك و نوجوان با مروجان كتابخوانی بررسی می شود.

1401/04/28
|
11:34

در دنیای سرگرمی‌های پر زرق‌وبرق دیجیتالی و مجازی، مروجان نقش ویژه‌ای در علاقمند كردن كودكان به كتاب و كتابخوانی دارند پس توجه به آرای مروجان كتابخوانی ضروری است.
مروجان به واسطه ارتباط نزدیك با مخاطبان، بیش از هر قشری، می‌توانند از نظرات و واكنش‌های كودكان نسبت به یك كتاب آگاه شوند. این آگاهی در كنار دانش ادبی و هنری مروجان می‌تواند گنجینه‌ای از نظرات دقیق و تخصصی را برای هر ناشری فراهم آورد به همین سبب در این برنامه علی اكبر زین‌العابدین كارشناس مجری برنامه«كتاب بان» این هفته میزبان حسام سبحانی مدیر نشر میچكا است و با وی درباره اینكه همكاری ناشران كودك و نوجوان با مروجان كتابخوانی چرت مهم است گفت و‌گو می كند.

همچنین با توجه به رسالت برنامه در بخشی معرفی مروجان كتابخوانی در كشور پرداخته می شود و شنوندگان این هفته با مروج فعال ریحانه قاسم رشیدی از تهران آشنا می شوند و وی درباره تجربیات خود در این زمینه سخن می‌ گوید.
برنامه «كتاب بان» به تهیه كنندگی فریده گودرزی با اجراكارشناسی علی اكبر زین العابدین از گروه كتاب رادیو فرهنگ ساعت 10:30 به مدت 30 دقیقه روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع
كتاب بان