كتاب بان شنبه هر هفته از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

كتاب بان

بررسی یادآوری در مطالعه و ترویج كتابخوانی در رادیو فرهنگ

نقش یادآوری در مطالعه و اهمیت آن در ترویج كتابخوانی امروز شنبه 31 اردیبهشت ، در برنامه «كتاب بان» رادیو فرهنگ بررسی می شود.

1401/02/31
|
08:44

علی اكبر زین‌العابدین كارشناس مجری برنامه«كتاب بان» در برنامه این هفته میزبان « رضا توسلی» نویسنده و‌پژوهشگر زبان ‌‌ادبیات فارسی است و با وی درباره اهمیت یاداوری در ترویج فرهنگ مطالعه گفت و‌گو می كند.
یكی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین راهكارها برای بهبود و ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی در دسترس بودن كتاب برای عموم مردم است تا با یاداوری اینكه این‌ كتاب ها برای مطالعه موجود است مردم به خواندم ترغیب شوند كه در این برنامه رضا توسلی درباره یادآوری در مطالعه و ترویج كتابخوانی مطالبی را بیان می كند.
همچنین با توجه به رسالت برنامه در بخشی معرفی مروجان كتابخوانی در كشور پرداخته می شود و شنوندگان این هفته با «ناهید جمشیدنیا» فعال ترویج كتابخوانی از از شهر خورموج استان بوشهر آشنا می شوند و وی درباره تجربیات خود در این زمینه سخن می‌ گوید.
برنامه «كتاب بان» به تهیه كنندگی فریده گودرزی با اجراكارشناسی علی اكبر زین العابدین از گروه كتاب رادیو فرهنگ ساعت 10:30 به مدت 30 دقیقه روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع
كتاب بان