اتاق فرهنگ شنبه هر هفته از ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

اتاق فرهنگ

بررسی بازاریابی دیجیتال مشاغل و صنایع خلاق و فرهنگی در "اتاق فرهنگ"

رادیو فرهنگ در برنامه "اتاق فرهنگ" پنجشنبه (16 دی ماه) برای بررسی بازاریابی دیجیتال مشاغل و صنایع خلاق و فرهنگی، میزبان اسماعیل نورمحمدی؛ كارشناس بازاریابی دیجیتال می‌شود.

1400/10/16
|
11:01

برنامه اتاق فرهنگ با محوریت گفت و گو با اصناف فرهنگی در حوزه شعار سال هر هفته پنجشنبه از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.
این هفته نیز اسماعیل نورمحمدی؛ كارشناس بازاریابی دیجیتال، مهمان برنامه "اتاق فرهنگ" است تا در گفت و گو با ایشان موضوع بازاریابی دیجیتال مشاغل و صنایع خلاق و فرهنگی بررسی شود.
گفتنی است ، «صنایع خلاق» به مجموعه‌ای از فعالیت‌های اقتصادی گفته می‌شود كه از دانش و اطلاعات به عنوان عنصر اساسی خود بهره‌مند می‌شوند. این گونه صنایع كه به طور روز افزون به میزان بیشتری مورد توجه قرار می‌گیرند، تحت عنوان «صنایع فرهنگی» یا «اقتصاد خلاق» نیز شناخته می‌شوند. یونسكو صنایع خلاق را بخش‌هایی از صنعت می‌داند كه به تولید و بازتولید كالاها و خدمات كمك می‌كند. این صنایع همچنین در توزیع و پخش كالاها و خدمات نقشی قابل توجه بر عهده دارند. جهانی كه با سرعت سرسام‌آوری رو به پیشرفت است، صاحبان صنایع و شركت‌ها را مجبور كرده تا در تولید كالاها و خدمات نوآوری بیشتری به خرج دهند تا به این طریق از رقابت به سوی پیشرفت اقتصادی عقب نمانند. صاحبان صنایع با اتكا به صنایع خلاق می‌توانند موجب ایجاد خلاقیت در تولیدات خود شده و توجه مشتریان بالقوه و بالفعل را به خود جلب می‌كنند. 
برنامه "اتاق فرهنگ" به تهیه كنندگی فاطمه حق وردی پنج شنبه 16 دی ساعت 20:00 روی موج 106مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

دسترسی سریع
اتاق فرهنگ