ققنوس شنبه تا پنج شنبه هر هفته از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو فرهنگ

ققنوس

گپ و گفتی با «امین حیایی» در « ققنوس» رادیو فرهنگ

« امین حیایی» در برنامه مجله ادبی - هنری « ققنوس» امروز ( یكشنبه 16 آبان ماه» از نمایش دست نوشته های گمشده ی اشكان اتابكی می گوید.

1400/08/16
|
14:41

برنامه « ققنوس» كاری از گروه هنر و ادب رادیو فرهنگ است كه در این برنامه رویدادهای فرهنگی _ادبی اطلاع رسانی می شود.
در برنامه امروز با امین حیایی درباره نمایش دست نوشته های گمشده ی اشكان اتابكی كه داستانی در ژانر اجتماعی، با فضای دراماتیك و پر چالش، به همراه صحنه هایی نوستالژیك از دهه ی شصت و صحنه هایی از رویدادهایی در آینده كه همگان مشتاقانه به انتظار نشسته اند، است گفت و گو می شود.

این نمایش روایتی از لحظات سخت تصمیم گیری، لحظات تلخ انتظار و رویارویی با حقیقت، داستان عشق و جنون، روایت مرگ و زندگی، داستانی از عشق روجا، دختری كه از كودكی عاشق پسری به نام اشكان اتابكی است، پسری با ایده هایی عجیب برای رقم زدن اتفاقاتی در آینده، حال اشكان سالهاست كه ناپدید شده و روجا بی تابانه به دنبال اوست
نمایش دست نوشته‌های گمشده اشكان اتابكی از 16 تا 28 آبان در فرهنگسرای ‌نیاوران به نویسندگی و كارگردانی محمد ‌میرعلی‌اكبری به صحنه می‌رود.
میلاد آقاحكیم، حسین جاهد، ریحانه رحیمی، رژین سیروسی، امیرحسین شعبانی، امیرمحمد شایگی، میكائیل ضیائی‌فرد، محمد فتاحی، سینا فرجام، سونیا قاسمی، هلن قنبری، ساناز ‌محمدعلیها، زهرا موسوی، محمدجواد نام‌نیك، امیرمحمود نورایی‌آشتیانی گروه بازیگران نمایش دست نوشته‌های گمشده اشكان اتابكی را تشكیل می‌دهند.
تهیه كننده این اثر موسسه امین حیایی و مدیر اجرایی آن برادر وی امید حیایی است
برنامه « ققنوس» را ساعت 15:00به تهیه كنندگی مریم مردانی روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ بشنوید.

دسترسی سریع
ققنوس