صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جادوی صحنه

پنج شنبه از ساعت 16:00 به مدت یك ساعت


فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» به کارگردانی غزاله سلطانی از اواسط خرداد ماه در سینماهای «هنر و تجربه» اکران در حال اکران است، برنامه جادوی صحنه پنج شنبه 22 تیر برای نقد و بررسی فیلم میزبان کارگردان و یکی از بازیگران این فیلم خواهد بود.

برنامه جادوی صحنه که به نقد و بررسی فیلم های در حال اکران و نمایش های تئاتر روی صحنه اختصاص دارد، هر پنج شنبه ساعت 16 تا 17 از رادیو فرهنگ پخش می شود.

علی جعفری (کارشناس مجری) برنامه این هفته میزبان غزاله سلطانی (کارگردان) ، بهرام سروری نژاد (بازیگر) و فرانک آرتا (روزنامه نگار و منتقد ) خواهد بود تا درباره فیلم «پرسه در حوالی من» با آن ها گفتگو کند.


«پرسه در حوالی من» عنوان اولین ساخته بلند سینمایی غزاله سلطانی محسوب می شود که سال گذشته آماده نمایش شد و به زودی اکران آن در سینماهای «هنر و تجربه» آغاز می شود.
در این فیلم مهراوه شریفی نیا، بهناز جعفری، سوسن مقصودلو، نسرین نکیسا، بهرام سروری نژاد، آتوسا راستی، بابک قادری، مریم نورمحمدی، ژیلا شاهی، محسن سلیمانی، پریا مرندیز، نگار فتحی، فوژان قبادیان، علی گلزاده به ایفای نقش می پردازند،

فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه سی سالگی در دل تهرانِ امروز، به دنبال رویای خود می رود.

تهیه کننده این برنامه پرویز جمالی و اجرای آن به عهده نرگس اصفهانی است.

مرتبط با این خبر

  • رادیو فرهنگ با پوران درخشنده درباره «زیر سقف دودی » گفتگو می کند

  • نقد و بررسی فیلم «برادرم خسرو»