ایران آفرین دوشنبه از ساعت 10:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران آفرين

باید ها و نبایدهای توسعه محصولات كاراكتر محور در ایران آفرینتحقیقات كارشناسان بیانگر این است كه در ایران نیز 10 كاراكتر محبوب كودكان از بین انیمیشن‌های غربی انتخاب شده است، برنامه ایران آفرین دوشنبه 14 اسفند درباره محصولات كاراكتر محور با كارشناسان گفتگو می كند.

1396/12/13
|
14:17

برنامه «ایران آفرین» در رادیو فرهنگ روزهای دوشنبه ساعت 10:00 پخش می شود به معرفی اختراعات ، دستاوردها و نوآوری ها ایرانیان در حوزه های مختلف اقتصاد، مدیریت، پزشكی ، فرهنگی ، علم و فناوری و بسیاری دیگر از علوم اختصاص دارد.


در حالی كه چندسالی است تولیدكنندگان داخلی در اقدامی خودجوش تلاش دارند تا اقلام فرهنگی مانند نوشت‌افزار، اسباب‌بازی و ... را در قالب شخصیت‌ انیمیشن‌های داخلی تولید و عرضه كنند، اما آمارها حكایت از این دارد كه هنوز فرهنگ استفاده از این نوع محصولات در میان خانواده‌ها یا كودكان و نوجوانان جا نیفتاده است.
محمدمهدی ایزدخواه، كارشناس امور فرهنگی، درباره محصولات كاراكتر محور و وضعیت آن در كشور در برنامه ایران آفرین صحبت می كند.


این برنامه از گروه تاریخ اندیشه و با اجرای مهدی محمدیان و تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله تقدیم علاقه مندان می شود.

برنامه ایران آفرین از تمامی كسانی كه علاقه مند به شركت و حضور در این برنامه هستند دعوت بعمل می آورد تا برای هماهنگی های بیشتر با شماره پیامك 30000558 و شماره تلفن 22167896 دفتر گروه تاریخ اندیشه رادیو فرهنگ تماس حاصل نمایند.

دسترسی سریع
ایران آفرین