صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یكشنبه و سه شنبه از ساعت 17:30 به مدت 30 دقیقه


برنامه «عکاس خونه » ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 17:30 از رادیو فرهنگ پخش می شود.

دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 برگزار خواهد شد. ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 8 اسامی 6 نامزد احراز صلاحیت شده دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را معرفی کرد. شنوندگان رادیو فرهنگ می توانند از طریق برنامه عکاس خونه اخبار و برنامه های نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری را بشنوند.

معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما ویژه برنامه «عکاس خونه » را با موضوع انتخابات برای پخش در اختیار رادیو فرهنگ قرار داده است . این برنامه روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 17:15 از رادیو فرهنگ پخش می شود. تهیه کننده این برنامه احمد یوسفی مقدم است. این برنامه با بررسی تاریخ انتخابات در ایران ، درباره مهم ترین تاثیرهای انتخاب اصلح در سرنوشت جامعه گفتگو می کند.

در این برنامه از نظرهای کارشناسان گوناگون استفاده شده، و ضمن بررسی تاریخ سیاسی و حقوقی انتخابات در ایران؛از مهم ترین دلایل اجتماعی و فرهنگی ضروری برای شرکت در انتخاب افراد اصلح سخن می گوید.

«عکاس خونه» برنامه ای است که در آن تلاش شده است با ادبیاتی ساده و روان مهم ترین گفتمان های سیاسی روزبرای مخاطبان باز تعریف شود.

این برنامه تا پایان انتخابات همچنان در نوبت پخش قرار دارد.

مرتبط با این خبر

  • فرهنگ سیاسی ایرانیان در انتخابات