سیم و زر دوشنبه از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه

نقد و بررسی مجموعه كتاب های تبارشناسی انحراف یهود در « سیم‌ و زر» رادیو فرهنگ

برنامه «سیم و زر» رادیو فرهنگ امروز دوشنبه 15 آبان به گفت‌وگو با«حجت الاسلام والمسلمین دكتر سید محمد مهدی حسین پور» نویسنده كتاب« تبار انحراف»اختصاص دارد. این برنامه از ساعت 12:30 پخش می‌شود.

1402/08/15
|
09:30

در برنامه این هفته «سیم و زر» رادیو فرهنگ «امین خرمی» به عنوان كارشناس مجری برای معرفی و نقد و بررسی مجموعه كتاب های تبارشناسی انحراف یهود به قلم حجت الاسلام والمسلمین دكتر سید محمد مهدی حسین پوربا نویسنده این ‌كتاب گفتگو می كند.
خداوند متعال در قرآن كریم به‌عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین منبع اسلامی، آشكارا سرسخت‌ترین و شدیدترین دشمن مسلمانان را یهود و مشركان معرفی می‌كند و می‌فرماید: (لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَكوا)؛ یهود و مشركان را شدیدترین و دشمن‌ترین مردم نسبت به كسانی كه ایمان آورده‌اند، می‌یابی.پس از یهود و مشركان، منافقان و دیگر دشمنان هستند كه باید شناسایی و شناسانده شوند.
مجموعه « تبار انحراف» كه تبارشناسی انحراف یهود است و پثدر این برنامه به معرفی و نقد آن پرداخته می شود به‌صورت درس‌نامه و با رویكرد تاریخ بصیرت‌افزا و رصد جریان حق و باطل و دشمن‌شناسی تدوین شده است. با شناسایی و شناساندن این جریان، ریشه جریانات جاری در سطح بین‌الملل، منطقه و كشور روشن خواهد شد.

اصل و اساس این مجموعه كتاب، پژوهشی برگرفته از تحقیقات و دروس تاریخ مهدی طائب است كه به همت محققان ارجمند دكتر محمدمهدی حسین‌پور و مجتبی رضایی آدریانی ؛ با اضافات و منابع جدید منتشر شده است .
برنامه «سیم و زر» كه ویژه نقد كتاب است، با تهیه‌كنندگی فریده گودرزی و اجرای فاطمه اسحاق تبار و‌اجرای كارشناسی امین خرمی دوشنبه‌ها ساعت 12:30 روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

دسترسی سریع
سیم و زر