پخش مذاکرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

قالیباف: باید در سختی‌ها کنار مردم باشیم

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سالروز آزادسازی سوسنگرد گفت: امروز ما نمایندگان و همه مسئولین باید به مردم توجه کنیم و در سختی ها در کنار آنها باشیم و مشکلاتشان را ان شاءالله حل و فصل کنیم.

1400/08/26
|
09:44

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد همه شهدا و رزمندگان سوسنگرد و مخصوصا خوزستان، بیان کرد: امروز 26 آبان ماه مصادف با سالروز آزادسازی سوسنگرد است. این روز، روز رشادت مردان و زنان این خطه در شهر سوسنگرد است که شاهد بودیم تا تانک های رژیم بعثی و صهیونیستی وارد این شهر شدند، زن و مرد در دشت آزادگان جنگیدند.

وی در ادامه یادآور شد: همچنین روز گذشته (25 آبان ماه) روز حماسه و ایثار بود و از روزهای به یاد ماندنی در استان و شهر اصفهان است چرا که در یک روز 370 شهید در این شهر تشییع شد و همزمان بیش از 1000 نفر هم به جبهه اعزام شدند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینها از افتخارات و جانفشانی های این ملت است، خاطرنشان کرد: امروز روز خون و شهادت است و این مردم مخصوصا مستضعفین ایستادند و عزت و افتخار آفریدند و خون دادند، لذا امروز ما به عنوان نمایندگان آنها و همه مسئولین باید به این مردم توجه کنیم و در سختی ها باید در کنار آنها باشیم و مشکلاتشان را ان شاءالله حل و فصل کنیم.
منبع: ایسنا

دسترسی سریع
پخش مذاکرات علنی مجلس شورای اسلامی