پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

حاجی‌بابایی: رژیم صهیونیستی و آمریكا محكوم به شكست خواهند شد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه را محكوم می‌كند و عامل اصلی حملات را آمریكای جنایتكار با پشتوانه رژیم صهیونیستی می‌داند.

1403/03/20
|
12:10

حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز در نطق پیش از دستور خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام شهیدان و همچنین یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان اظهار كرد كه برای ملت بزرگ ایران در انتخابات بزرگ آینده آرزوی موفقیت داریم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌كه نكته مهم امروز غزه است، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دشمن ددمنش و خونخوار برای جنایت و كشتار كودك، زن، مرد و پیر و جوان هیچ حدی قائل نیست و مردم عزیز غزه به معنای واقعی مظلوم هستند.

حاجی‌بابایی ادامه داد: در روزهای اخیر حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه به ویژه به بیمارستان‌ها و اطراف آن در صدر اخبار است كه باعث شهادت و جانباز شدن صدها نفر شده است. باید همه ملت‌های مسلمان براساس احكام قرآنی این حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و حامیانش یعنی آمریكا را محكوم كنند.

وی با تاكید بر این‌كه مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه مظلوم را محكوم می‌كند، اضافه كرد: عامل اصلی حملات، آمریكای جنایتكار است كه با پشتیبانی رژیم صهیونیستی این جنایات را انجام می‌دهد و امكانات در اختیار رژیم كودك‌كش قرار می‌دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاكید بر این‌كه ملت بزرگ ایران این ددمنشی‌ها را فراموش نمی‌كند، اضافه كرد: امروز مردم غزه كربلایی شدند و كربلایی فكر می‌كنند به همین دلیل رژیم صهیونیستی و آمریكا محكوم به شكست خواهند شد و پیروزی از آن مردم غزه است.
منبع: ایسنا

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی