پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

هیأت دولت تلاش‌های شهید راه خدمت را ناتمام نگذارد

نماینده مردم بویراحمد در مجلس خواستار پیگیری و ادامه راه رئیس جمهور از سوی معاون اول و هیأت دولت شد.

1403/03/01
|
12:25

مهدی روشنفكر در نشست علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه، اول خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی خود با بیان اینكه قرار بود موارد زیر را خطاب به شهید راه خدمت، آیت‌الله رئیسی بیان كنم كه سرنوشت به گونه دیگری رقم خورد و امروز آنها را خطاب به مخبر و هیأت دولت می‌گویم، گفت: در ابتدا شهادت آیت‌الله رئیسی در راه خدمت را تسلیت می‌گویم و از آقای مخبر می‌خواهم در روزهای پایانی مواردی را كه مورد تأكید است فراموش نكرده و در سطوح مختلف پیگیری كند.

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس با اشاره به نتایج دو سفر اخیر آیت‌الله رئیسی، شهید راه خدمت اظهار داشت: آقای مخبر شما نباید اجازه دهید اقدامات و پیگیری‌هایی كه در نتیجه تلاش‌های چندین ساله صورت گرفته، بر زمین بماند؛ لطفا ارتقاء‌های درخواست شده برای برخی از بخش‌ها و دهستان‌های استان را فراموش نكنید.

وی افزود: لازم است پروژه آزادراه شیراز و اصفهان از محل یاسوج را پیگیری كنید، همچنین میدان گازی مختار و جاده و پل سی‌سخت به همراه احداث جاده‌ای به سمت سمیرم و تكمیل راه سپیدان به دهدشت مدنظر قرار گیرد. همچنین عملیات اجرایی سد تنگه سرخ و تكمیل مطالعات و شروع پروژه‌های چند سد در این منطقه نیز باید صورت گیرد.

عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطر نشان كرد: از بویراحمدی‌ها و همه كسانی كه در این شهرستان‌ها با شور و شعور پای صندوق رأی حاضر شدند، تشكر می‌كنم./
منبع: خبرگزاری خانه ملت

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی