پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

وزارت راه به داد مستاجران برسد

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینكه اجاره مسكن در شهرهای بزرگ بیش از 50 درصد افزایش پیدا كرده است از وزارت راه و شهرسازی خواست تا با تامین مسكن استیجاری ارزان قیمت به داد مستاجران برسد.

1402/06/22
|
12:51

علیرضا پاك فطرت در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذكر به وزیر راه و شهرسازی، گفت: متاسفانه اجاره مسكن نسبت به سال قبل در شهرهای بزرگ بیش از 50 درصد افزایش پیدا كرده و قشر كارمند، كارگر و بازنشسته توان پرداخت این مبالغ اجاره را ندارند. اكثر موجرین برای ودیعه مسكن تقاضای پول های كلان می كنند. جناب وزیر به هر نحوی می توانید به مستاجرین در تامین مسكن استیجاری ارزان قیمت كمك كنید.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس در تذكر به سازمان سنجش، ادامه داد: تعداد زیادی از جوانان كنكوری معترض هستند كه تاثیر معدل به این صورت در رتبه بندی بی عدالتی و غیركارشناسی است. انتظار داریم شورای عالی انقلاب فرهنگی به اعتراض این جوانان كه آینده سازان كشور هستند توجه كند.

وی تصریح كرد: چرا صدا و سیما، شورای عالی انقلاب فرهنگی را در میز گردی دعوت نمی كند تا به دانش آموزان كنكوری پاسخ دهد، ای كاش اگر می خواستید تاثیر معدل را در كنكور ببینید از قبل تمام جوانب امر را در نظر می گرفتید./
منبع: خبرگزاری خانه ملت

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی