پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

نتیجه سه برابری صادرات نفت و برگشت پول‌های بلوكه شده باید در سفره مردم بنشیند

نماینده مردم پاكدشت در مجلس با یادآوری اینكه به اذعان مسئولان وزارت نفت و اوپك صادرات نفت كشور سه برابر شده و بخشی از پول‌های بلوكه شده به كشور برگشته است، از تیم اقتصادی دولت خواست تا ترتیبی اتخاذ كنند كه این پول به سفره‌های مردم بنشیند.

1402/06/22
|
12:51

در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی خود ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال پیامبر (ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع) گفت: اربعین حسینی جلوه‌گاه حضور مردان و زنانی است كه به تأسی حسین بن علی (ع) و یارانش دینداری، حریت، آزادگی، مقاومت و ایثارگری با همه زیبایی‌هایش را به نمایش می‌گذارند.

نماینده مردم پاكدشت در مجلس افزود: به همه مشاركت كنندگان عزیز عرض قبولی می‌نمایم و از همه عزیزانی كه در برگزاری این همایش باشكوه در ایران عزیز و عراق زحمت كشیدند، تشكر می‌كنم.

وی در تذكر به تیم اقتصادی دولت و كمیسیون‌های اقتصادی مجلس، تصریح كرد: حال كه به اذعان مسئولان وزارت نفت و اوپك و پژوهشكده‌های خارجی، صادرات نفت كشور سه برابر شده و بخشی از پول‌های بلوكه شده به داخل وارد می‌شود چرا سر سفره‌های مردم نمی‌نشیند و معیشت مردم وضعیت بهتری پیدا نمی‌كند، لازم است تدابیر فوری و جدی‌تری برای اقتصاد مردم داشته باشید.

بشیری خاطر نشان كرد: سال تحصیلی جدید مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه از اول مهرماه شروع می‌شوند برای همه دانش آموزان، دانشجویان و طلاب، فرهنگیان، دانشگاهیان و حوزویان آرزوی توفیق دارم. ان شاء الله با اهتمام ویژه‌ای كه همه عزیزان به كار خواهند بست كاروان علم و اندیشه تقویت شده و كشورمان افتخارات بیشتری را كسب نماید و عزت و توفیقات بیشتری را برای مردم داشته باشند و بدخواهان این مرز و بوم را بیشتر مأیوس نمایند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تأكید كرد: شفافیت آرای نمایندگان و شفافیت اموال مالی و دارایی مسئولان و دست اندركاران امری ضروری است./
منبع: خبرگزاری خانه ملت

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی