پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

بابایی: برنامه صحرایی برای جذب فرهنگیان و نوسازی مدارس چیست؟

یك عضو كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت كه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش چه برنامه‌ای برای نحوه جذب فرهنگیان و نوسازی مدارس دارد؟

1402/03/09
|
10:18

علی بابایی كارنامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی به عنوان مخالف رضامراد صحرایی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش اظهار كرد: مخالفت من از جنس مخالفت با جریان حاكم بر وزارت آموزش و پرورش نیست چون همه اذعان داریم كه وزارت آموزش و پرورش امروز علیه جریان غربگرا و سكولار است و با آنها مقابله می‌كند.

وی ادامه داد: ما نگرانی از روند ادامه فعالیت وزارت آموزش و پرورش داریم و معتقد هستیم كه باید ایرادات این وزارتخانه رفع شود. سوالم این است كه آقای صحرایی چه برنامه‌ای برای بیمه تكمیلی معلمان و فرهنگیان، نحوه جذب فرهنگیان و نوسازی مدارس و پرداخت فوق‌العاده ویژه فرهنگیان دارد؟ آیا رئیس جمهور و معاون اول می‌خواهند از وزیر حمایت كنند؟ برنامه وزیر پیشنهادی برای صندوق ذخیره فرهنگیان چیست؟ می‌خواهند برای مدارس غیردولتی و پرداخت حقوق آنها چه كارهایی انجام دهند؟

نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌كه مجلس محل تضارب آرا و بحث و گفت‌وگو است، تصریح كرد: اگر آقای صحرایی برنامه و راهبردی برای سوالات ما نداشته باشد ما بدون تعارف با ایشان مخالفت می‌كنیم، امیدوارم مجلس شورای اسلامی با تصمیم قاطع و مبتنی بر برنامه‌محوری اظهارنظر كند.

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی