پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

دولت اجرای تعرفه نظام پرستاری را تكمیل كند

نماینده مردم بروجرد در مجلس یازدهم ضمن تشكر از دولت بابت اجرای تعرفه نظام پرستاری از دولت خواست تا نواقص آن را برطرف كند.

1401/09/09
|
12:56

عباس گودرزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذكری ضمن خسته نباشید و خداقوت به جامعه پرستاران و تبریك روز پرستار گفت: از دولت محترم بابت اجرای تعرفه نظام پرستاری تشكر می كنم و "الاحسان بالاتمام". دولت در برنامه های بودجه و برنامه هفتم، نواقص را برطرف كند و حقیقتاً برای جامعه پرستاری كه شایسته خدمت هستند، آنچه مطلوب است را انجام دهد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس یازدهم افزود: پرستارانی كه در دوران كرونا در خط مقدم مبارزه با این بیماری بودند و رزمندگان جبهه سلامت هستند، وزیر بهداشت شایسته است و به نفع خود وزارتخانه است حتما از ظرفیت این عزیزان با اولویت و برنامه ریزی صحیح استفاده شود.

وی با اشاره به موضوع قانون ساماندهی صنعت خودرو كه امروز مصوب شد، ادامه داد: از همكاران تشكر می كنم كه امروز موضوع مشكلات كامیون داران را تمام كردند، كامیون داران از صنوف خدوم و زحمتكشی هستند كه حلقه اصلی زنجیره تولید و تجارت و اقتصاد در كشور هستند و با این مصوبه بخشی از مشكلات آنها مرتفع خواهد شد.

گودرزی در پایان در تذكری خطاب به وزیر بهداشت تصریح كرد: مقدر فرمایید رشته مامایی، فوریت های پزشكی و پزشكی در دانشگاه پزشكی بروجرد ایجاد شود./
منبع: خبرگزاری خانه ملت

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی