پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

دلیل آبونمان 20 هزار تومانی تلفن ثابت در شرایط اقتصادی فعلی چیست؟

نماینده مردم میانه در مجلس با انتقاد از افزایش آبونمان تلفن ثابت به 20 هزار تومان، گفت: با گرانی های فعلی چرا شركت مخابرات نرخ آبونمان را تا این حد افزایش داده است.

1401/09/09
|
11:31

سید مرتضی حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس و تبریك به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در اخطاری با استناد به اصل 40 قانون اساسی، گفت: شركت مخابرات آبونمان تلفن ثابت را 20 هزار تومان كرده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حال سوال این است كه آیا با گرانی های فعلی و فشاری كه به مردم تحمیل می شود شركت مخابرات دچار آسیب مغزی شده كه تا این حد اشتراك را افزایش داده است. لذا باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند.

وی ضمن تشكر از نمایندگان و رئیس مجلس برای حل مشكل اسقاط خودرو و تسهیل پلاك گذاری توسط رانندگان كامیون در مصوبه امروز مجلس، اظهار كرد: كامیونداران حدود یكسال پشت درهای پلاك گذاری معطل مانده اند و برای این افراد زمان و سرعت كار بسیار اهمیت دارد لذا از شورای نگهبان درخواست دارم در اسرع وقت مصوبه مجلس را بررسی و تائید كرده و هیات دولت نیز در سریع ترین زمان اجرایی كند تا كامیون دارانی كه تا حد كافی شرایط فعلی را تحمل كرده اند از این معضل و مشكل رهایی پیدا كرده و طعم این مصوبه را بچشند./
منبع: خبرگزاری خانه ملت

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی