پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

انتقاد نایب رئیس كمیسیون عمران از ابلاغ نشدن بودجه‌های عمرانی از سوی دولت

نایب رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ابلاغ نشدن بودجه های استانها و شهرستانها و آغاز نشدن كارهای عمرانی در كشور در سال جاری، از هیئت رئیسه مجلس خواست تا در جلسه امروز با رئیس جمهوری موضوع را پیگیری كنند.

1401/05/23
|
10:22

كمال علیپور در جلسه امروز یكشنبه مجلس شورای اسلامی در تذكری با اشاره به جلسه امروز هیئت رئیسه و روسای كمیسیون‌های مجلس با رئیس جمهوری اظهار كرد: در آستانه ورود به ششمین ماه سال هستیم اما هنوز به شورای برنامه ریزی استان‌ها و شهرستان‌ها بودجه‌ای ابلاغ نشده و كارهای عمرانی آغاز نشده است.

وی همچنین با اشاره به فرآیند تصویب قانون بودجه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: نمایندگان مجلس از 3 ماه مانده به پایان سال به صورت سه شیفت كار می‌كنند تا بودجه پیش از پایان سال تصویب و ابلاغ شود و دولت بتواند از فروردین ماه سال بعد كار خود را با قانون بودجه جدید آغاز كند اما امروز در آستانه ورود به ماه ششم سال هستیم و هنوز كارهای عمرانی آغاز نشده و بودجه ابلاغ نشده و مبادله موافقتنامه ها انجام نشده است.

این نماینده مجلس گفت از اعضای محترم هیئت رئیسه مجلس درخواست دارم تا در جلسه امروز خود با رئیس جمهور حتماً این موضوع را مطرح نمایند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، در پاسخ به تذكر كمال علیپور تاكید كرد: در جلسه صبح امروز هیئت رئیسه مجلس موضوع موافقتنامه های بودجه ای كه طبیعتاً باید در اردیبهشت ماه مبادله می‌شد، مطرح شد؛ این موضوع حتماً از اولویت‌ها محسوب می‌شود و پیگیر آن هستیم
منبع: ایسنا

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی