پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

قالیباف: از اصناف حمایت می‌كنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریك روز اصناف گفت: اصناف با بیش از 9 میلیون نفر اشتغال در كشور جزء سربازان و خط اول جبهه اقتصادی هستند.

1401/04/01
|
11:39

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: فرا رسیدن روز ملی اصناف را به همه اصناف كشور تبریك و تهنیت عرض می كنم و به ویژه از شهدای اصناف كشور مخصوصا در دوران دفاع مقدس یادی كنیم كه انصافا خوش درخشیدند و پشتیبانی های بسیار خوبی در زمینه های مختلف داشتند.

وی افزود: امروز هم اصناف با بیش از 3 میلیون كارآفرین و سرمایه گذار و بیش از 9 میلیون نفر اشتغال در كشور جزء سربازان و خط اول جبهه اقتصادی هستند. برای همه آنها آرزوی موفقیت داریم و ما هم به عنوان مجلس شورای اسلامی مخصوصا از اصناف تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی حمایت های لازم را خواهیم كرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: همچنین امروز سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی است كه در سال 1360 به فرمان حضرت امام رضوان الله علیه شكل گرفت.

قالیباف در پایان گفت: جا دارد عرض تسلیت و تعزیتی به همه محبین اهل بیت برای وفات مداح اهل بیت آقای كریمخانی داشته باشیم كه از مداحان مخلص و شیفته اهل بیت (ع) بود و كار ماندگارش در رابطه با ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) همیشه در ذهن ما به عنوان یادگار و یك اثر خوب هنری و مذهبی خواهد ماند. به خانواده ایشان و همشهریان و همه مداحان و محبین اهل بیت تسلیت عرض می كنم.
منبع: ایسنا

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی