پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

علیپور: ضرایب درآمدی طرح توزیع یارانه‌ها كارشناسی نیست

نماینده جویبار، سواد كوه و قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: ضرایبی كه در طرح توزیع عادلانه یارانه‌ كالاهای اساسی برای درآمد مردم تعیین شده، كارشناسی نیست.

1401/02/25
|
11:45

كمال علیپور در جلسه امروز (یكشنبه) مجلس در تذكری با اشاره به آغاز طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ كالاهای اساسی از سوی دولت گفت: امیدوارم با جراحی اقتصادی كه دولت آغاز كرده است مردم از نگرانی درآیند.

وی با اشاره به اعتراض جاماندگان از دریافت یارانه گفت: بسیاری از افرادی كه یارانه 45 هزار تومانی را دریافت می‌كردند یارانه‌ای كه اخیراً دولت پرداخت كرده را دریافت نكرده‌اند.

این نماینده مجلس با بیان اینكه «ضرایبی كه در طرح توزیع عادلانه یارانه‌ كالاهای اساسی برای درآمد مردم تعیین شده كارشناسی نیست»، خاطرنشان كرد: به فردی كه یك دستگاه خودروی پراید خریده است، می‌گویند كه چون شما پراید خریدی یا اینكه گردش مالی شما در طول 6 ماه به 30 میلیون تومان رسیده یارانه به شما تعلق نمی‌گیرد؛ این مشكلات باید حل و نگرانی‌های مردم نسبت به وضعیت نابسامان اقتصادی برطرف شود.

علیپور همچنین گفت: مجلس انقلابی خیلی محكم از طرح‌های اقتصادی دولت حمایت می‌كند.

به گزارش ایسنا، علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز در تذكری به مسئولان اجرایی كشور خواستار رسیدگی به موضوع گرانی‌ها و كمبود كالاهای مورد نیاز مردم شد.
منبع: ایسنا

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی