وقتی خیال در می زند دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه،پنج شنبه، از ساعت 21:30 تا 22:00 به مدت 30دقیقه

رادیو فرهنگ

وقتي خيال در مي زند

حسن ذوالفقاری مهمان" وقتی خیال در می زند"رادیو فرهنگ

«حسن ذوالفقاری » استاد دانشگاه و مدیر گروه آموزش زبان فارسی فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی دوشنبه 15 اردیبهشت ماه، مهمان برنامه"وقتی خیال در می زند" رادیو فرهنگ می شود.

1399/02/15
|
11:03

برنامه «وقتی خیال در می زند» امروز به پخش بخش دوم از گفتگوی فاطمه داوودیان كارشناس مجری این برنامه با «حسن ذوالفقاری» پژوهشگر و مؤلف كتابهای درسی اختصاص دارد.
حسن ذوالفقاری استاد دانشگاه، پژوهشگر و مؤلف كتابهای درسی و مدیر گروه آموزش زبان فارسی فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی متولد سال 1345 در دامغان است. وی در سال 1375 دكتری زبان و ادبیات فارسی خود را از دانشگاه تهران گرفت و اكنون استاد دانشگاه تربیت مدرس و رئیس مركز تحقیقات زبان و ادبیات فارسی آن دانشگاه است.
ذوالفقاری برگزیده رتبه دوم پژوهش‌های كاربردی در نوزدهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی، برگزیده سومین، چهارمین و پنجمین جشنواره كتاب‌های رشد، برگزیده كتاب تقدیری سال، برگزیده مؤلفان استان سمنان، عضو شورای علمی دایره‌المعارف بزرگ اسلامی، از مدخل نگاران بنیاد دایرة‌المعارف اسلامی، عضو هیئت‌رئیسه انجمن استادان زبان و ادبیات فارسی و انجمن علمی نقد ادبی ایران، مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه فرهنگ و ادبیات عامه و عضو هیئت تحریریه پنج فصلنامه تخصصی و نویسنده چهل جلد كتاب و 150 مقاله است.
برنامه «وقتی خیال در می زند »ساعت 16:30 به تهیه كنندگی الهه بیات با موضوع گفتگو با نویسندگان ، ادیبان و هنرمندان درباره آثار واندیشه هایشان روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود.

دسترسی سریع
وقتی خیال در می زند