وقتی خیال در می زند دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه،پنج شنبه، از ساعت 21:30 تا 22:00 به مدت 30دقیقه

رادیو فرهنگ

وقتي خيال در مي زند

گفتگو با «اونیش امین الهی »هنرمند گرافیست در رادیو فرهنگ

برنامه «وقتی خیال در میزند» امشب به گفتگو با « اونیش امین الهی» هنرمند گرافیست اختصاص دارد.

1398/10/10
|
17:47

فاطمه داوودیان كارشناس مجری «وقتی خیال در می زند» سه شنبه 10دیماه با « اونیش امین الهی » گفتگو می كند.
اونیش امین الهی از چهره های درخشان هنر گرافیك ایران است. فردی كه در زمینه های مختلف هنر چون طراحی گرافیك، مدیریت برند و عكاسی فعالیتهای بسیار ارزشمندی رو انجام داده وی تحصیلاتش را در رشته طراحی گرافیك با مدرك كارشناسی ارشد در دانشگاه تربیت مدرس تكمیل كرده و به انجام فعالیت های تبلیغاتی در آتلیه شخصی خودش یعنی همرنگ گرافیك مشغول است.
او همچنین سابقه تدریس در دانشگاه جهاد دانشگاهی را از فاصله سال های 1379 تا 1381 دارد. سابقه تدریس و برگزاری دوره های "خلاقیت و ایده پردازی" از سال 1387 تا كنون دارد.
امین اللهی عضو شورای سیاست گذاری برگزاری "هفته گرافیك تهران" ، 1392 و 1393 بوده است و در بسیاری از جشنواره های و فستیوال‌های گرافیك بین المللی و داخلی به عنوان داور حضور داشته است.
به عقیده اونیش در زمینه طراحی گرافیك و ایده پردازی، هنرمند همیشه باید از مردم جلوتر باشه ولی در عین حال باید گروه مخاطبانش رو هم مدنظر داشته باشه. این یكی از رموز موفقیت در طراحی این هنرمند هست. نكته ی جالب در سخنان اونیش امین الهی اعتقاد به بستری مناسب در مورد پیشرفت جوانان هست. به گفته وی بسیاری از اتفاقات بزرگ دنیا در جوانی افراد مشهور افتاده، پس جوانان میتوانند با حفظ احترام به پیشكسوتان دنیای هنر، حرف و ایده خودشان را هم مطرح كنند و به دنبال سبك مستقل هنری خودشان هم باشند.
برنامه «وقتی خیال در میزند» به تهیه كنندگی الهه بیات كاری از گروه كتاب رادیو فرهنگ است كه ساعت 21 با موضوع گفتگو با نویسندگان ، ادیبان و هنرمندان درباره آثار واندیشه هایشان از رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف 106 و ای ام ردیف 585 پخش می شود.

دسترسی سریع
وقتی خیال در می زند