نیستان شنبه تا پنج شنبه از ساعت 22:00 به مدت 60 دقیقه

تشریح برنامه گروه موسیقی بوم در نیستان

برنامه نیستان جمعه 28 آبان میزبان سپهر سراجی آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی بوم خواهد بود و درباره فعالیت های آینده این گروه خبر می دهد.

1395/08/26
|
17:26

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، سپهر سراجی آهنگساز و نوازنده تار و سه‌تار، متولد 1370 شهرستان بروجرد است. در سال 1375 فراگیری موسیقی را با ساز سه تار نزد مجتبی باعزم آغاز نمود و در سال 78 فراگیری تار نزد استاد ماشاالله وحدتی پی‌گرفت. او از محضر استادانی چون محمدرضا لطفی، حسین علیزاده، داریوش طلایی، داریوش پیرنیاكان، شاهین فرهت، علیرضا مشایخی، هومان اسعدی و محمدرضا تفضلی بهره برده‌است. وی در دو دوره از جشنواره ی موسیقی جوان (1380 و 1386) در رشته‌ی نوازندگی تار برگزیده شد . وی كارشناس ارشد رشته‌ی آهنگسازی و دانش آموخته‌ی رتبه اول دوره كارشناسی رشته نوازندگی موسیقی ایرانی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. او سرپرست و آهنگساز گروه موسیقی بوم است و برگزاری چندین كنسرت و تولید آلبوم موسیقی به همراه این گروه را در كارنامه خود دارد.

ندا رادمهر (گزارشگر برنامه نیستان) در گفتگو با سراجی از فعالیتهای آینده این گروه و همچنین آلبوم منظومه كه كاری ویژه از این گروه است، خبر می دهد.

برنامه نیستان رادیو فرهنگ ، كه به بررسی موسیقی ایرانی اختصاص دارد. این برنامه هر روز ساعت 14:30به تهیه كنندگی وحید رستگاری و اجرای فاطمه ركنی تقدیم دوستداران موسیقی می شود.

رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف 106 و ای ام ردیف 585 بشنوید

دسترسی سریع
نیستان