چاپ اول شنبه ، دوشنبه و جمعه از ساعت 12:45 به مدت 30 دقیقه

«مهدی ابراهیمی» با «روسری قرمز» داستان های جنایی اش را به «چاپ اول» می آورد

برنامه «چاپ اول» رادیو فرهنگ سه شنبه 13 اسفندماه میزبان «مهدی ابراهیمی» نویسنده كتاب« روسری قرمز» است.

1398/12/13
|
11:55

در برنامه «چاپ اول» سه شنبه 13 اسفندماه ماه «صادق وفایی» با « مهدی ابراهیمی » نویسنده داستان های عاشقانه جنایی كتاب «روسری قرمز» گفتگو می كند.
كتاب «روسری قرمز» ده عاشقانه‌ی جنایی بر اساس ماجراهای واقعی اثر مهدی ابراهیمی، برداشتی‌ پلیسی از ده ماجرای واقعی با چاشنی داستان‌پردازی و معماگونه است و سعی دارد لذت كشف و شهود در یك معمای جنایی واقعی را با خوانندگان شریك شود.
پرداختن به حوادث جنایی و وقایع تلخ اجتماعی از قبیل قتل، تجاوز و یا خودكشی، چه به جهت بررسی علل و عوامل بروز آن‌ها و چه به منظور برآورد بهتر از جایگاه فرهنگ و اخلاق در جامعه‌ی امروز ایران، به شدت لازم و راهگشاست.
این 10 داستان كوتاه برگزیده داستان‌های جنایی مهدی ابراهیمی روزنامه‌نگار و جنایی‌نویس روزنامه ایران، تهران امروز، هم میهن است كه در طی 10 سال گذشته منتشر شده‌اند.
در كتاب روسری قرمز، هر ماجرا در دو بخش طراحی شده است، بخش اول طرح معماگونه‌ی حادثه و بخش دوم پاسخ یا پاسخ‌های قابل كشف در صحنه‌ی جرم را نشان می‌دهد.
«برنامه چاپ اول» با اجرای به«صادق وفایی» و تهیه كنندگی «پرویز جمالی» با موضوع معرفی تازه های نشر روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:45 برروی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود .

دسترسی سریع
چاپ اول