صبح به وقت فرهنگ هر روز صبح از ساعت 6:05 تا 7:10 به مدت 65 دقیقه

رادیو فرهنگ

صبح به وقت فرهنگ

اجرای مشترك رادیو فرهنگ و مركز خوزستان در هفته دفاع مقدس/ پیشكسوتان صداوسیما از خاطرات هشت سال دفاع مقدس می گویند

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس،گروه جامعه رادیو فرهنگ گروه برنامه سازی صبحگاهی خود را به مركز خوزستان اعزام كرده است.

1401/06/31
|
19:53

سلمان اسكندری مدیر گروه جامعه رادیو‌فرهنگ از پخش برنامه ی « صبح به وقت فرهنگ» از فردا صبح ( پنجشنبه سی و یكم شهریور) از اهواز خبر داد.

وی با بیان این موضوع گفت: رادیو فرهنگ با همكاری صدای مركز خوزستان در هفته دفاع مقدس اجرای مشترك دارد.

مدیر گروه جامعه رادیو فرهنگ اتخاذ این تصمیم را در راستای بازدید میدانی گروه برنامه ساز از صحنه ها و آثار به جا مانده از دوران دفاع مقدس، عنوان كرد و افزود: برنامه سازان ویژه برنامه صبحگاهی « صبح به وقت فرهنگ» در این اجرای مشترك علاوه بر كسب تجربه در این زمینه، می توانند حس و حال دفاع مقدس را با حضور در مكانی كه روزگاری شاهد رشادت رزمندگان بوده است بهتر انعكاس دهند.
اسكندری ادامه داد:با توجه به موضوع محور بودن برنامه «صبح به وقت فرهنگ» این هفته رویكرد اصلی این برنامه باتعیین موضوعات دفاع مقدسی است و با مخاطبان در این زمینه تعامل داریم .
اسكندری درباره بخش های مختلف برنامه توضیح داد :گفتگو با مجریان و گزارشگران خوزستانی دفاع مقدس،گفتگو با خانواده هایی كه چندین شهید را تقدیم انقلاب كردند، گفتگو
با پیشكسوتان هنرمند رسانه (گویندگان و گزارشگران آن دوران)همچنین گفتگو با مسولان بنیاد شهید پیرامون مشكلات جانبازان و ایثار گران در بخش پاسخگو از جمله بخش های تدارك دیده شده برای این برنامه است.
مدیر گروه جامعه از گفتگو با پیشكسوتان حوزه صدا و سیما كه در هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته و ضمن اطلاع رسانی راوی رویدادهای جبهه ها بوده اند خبرداد ‌وگفت : در این برنامه برخی از چهره های هنری كه در آن دوران در صدا و سیما در قالب مجری و گزارشگر و خبرنگار در جبهه حضور میدانی داشتند گفتگو می شود و خاطرات آنها از زبان خودشان شنیده خواهد شد .
برنامه« صبح به وقت فرهنگ» از روز پنجشنبه 31شهریور تا 7 مهر به تهیه كنندگی پرویز جمالی و گویندگی علیرضا تابان با موضوعات مختلفی از جمله معرفی مشاغل پشت جبهه ، سربلندی كشور،چگونگی قدردانی از فداكاری شهدا و جانبازان ، راهكاری برای ناامیدی دشمن و...بطور زنده از مركز خوزستان از ساعت6:30 روی موج اف ام‌ردیف106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود

دسترسی سریع
صبح به وقت فرهنگ