كتاب فرهنگ شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:15 تا 19:15 به مدت 60 دقیقه

رادیو فرهنگ

كتاب فرهنگ

بررسی آثار مكتوب هشت سال جنگ تحمیلی، در«كتاب فرهنگ»

برنامه« كتاب فرهنگ» با بررسی موضوعات تاریخی در حوزه كتاب از رادیو فرهنگ پخش می شود این برنامه امروز به بررسی تاریخ جنگ تحمیلی ایران و عراق اختصاص دارد.

1402/12/19
|
07:31

برنامه «كتاب‌ فرهنگ» شنبه 19 اسفند ساعت 17 به مدت حدود 60 دقیقه با موضوع«بررسی تاریخی بررسی دوره انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی پخش می شود.
در این برنامه با حضور كارشناسی دكتر ابوحمزه. پژوهشگر تاریخ و عضو هیات علمی دانشگاه دوره انقلاب اسلامی و تاریخ جنگ تحمیلی ایران و عراق بررسی می شود.
معرفی و خوانش كتاب توسط « علی جویا» در بخشی با عنوان «شابِك» همچنین بخش اطلاع رسانی رویدادها و تازه های نشر برای علاقه مندان حوزه كتاب و كتابخوانی به همت فاطمه محمدیان فر از بخش های دیگر این برنامه است.
در این برنامه با محمدرضا روزبهانی دكترای تاریخ نویسنده و عضو هیئت علمی دانشگاه ؛ نیز در باره كتابی كه نوشته با عنوان راهبانان ( مبارزات مردم ایران در جنگ تحمیلی ) گفتگو می شود.
«كتاب فرهنگ» را از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ شنبه ها را به تهیه كنندگی « فاطمه محمدیان فر» با همراهی گویندگی و نویسندگی ‌‌« علیرضا تابان» و هماهنگی « ثریا رستمی» و گزارشگری « حمیرا فراتی»روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز ساعت 17 بشنوید.

دسترسی سریع
كتاب فرهنگ