كتاب فرهنگ شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:15 تا 19:15 به مدت 60 دقیقه

رادیو فرهنگ

كتاب فرهنگ

نگاهی به« جایگاه دفاع مقدس در تاریخ معاصر ایران» در شنبه های تاریخی « كتاب فرهنگ»

برنامه« كتاب فرهنگ» شنبه ها با بررسی موضوعات تاریخی در حوزه كتاب از رادیو فرهنگ پخش می شود این برنامه امروز به « جایگاه دفاع مقدس در تاریخ معاصر ایران »اختصاص دارد.

1402/07/01
|
08:43

برنامه «كتاب‌ فرهنگ» شنبه یكم مهر 1402 ساعت 18:00 به مدت حدود 60 دقیقه با موضوع« جایگاه دفاع مقدس در تاریخ معاصر ایران» پخش می شود.
در این برنامه محمدرسول تبیك به عنوان كارشناس مجری با احسان بابایی ؛نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر درخصوص دفاع مقدس و جایگاه آن در تاریخ معاصر گفتگو می كند.
معرفی و خوانش كتاب توسط « علی جویا» در بخشی با عنوان «شابِك» همچنین بخش اطلاع رسانی رویدادها و تازه های نشر برای علاقه مندان حوزه كتاب و كتابخوانی به همت فاطمه محمدیان فر از بخش های دیگر این برنامه است.
« آغاز تا پایان»، «جنگ ایران و عراق موضوعات و مسائل تجزیه و تحلیل جنگ ایران و عراق» ‌و «تاریخ شفاهی و جایگاه آن در تاریخ نگاری معاصر ایران» از جمله كناب هایی هستند كه در این برنامه معرفی می شوند.
« كتاب فرهنگ» را از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ شنبه ها را به تهیه كنندگی « یلدا احتشامی» با همراهی گویندگی ‌‌« علیرضا تابان» و هماهنگی « ثریا رستمی» و گزارشگری « حمیرا فراتی»روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز ساعت 18:00 بشنوید .

دسترسی سریع
كتاب فرهنگ