كتاب فرهنگ شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:15 تا 19:15 به مدت 60 دقیقه

رادیو فرهنگ

كتاب فرهنگ

معرفی بهترین و مشهورترین كتاب های روانشناسی موفقیت و شادكامی در « كتاب فرهنگ»

برنامه كتاب‌ فرهنگ 28 شهریور 1402 ساعت 18:00 به مدت 60 دقیقه در سه شنبه های روانشناسی و علوم تربیتی با معرفی پرفروش ترین و برجسته ترین كتابهای روانشناسی موفقیت و شادكامی از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1402/06/28
|
08:18

در « كتاب فرهنگ» این هفته با حضور كارشناسی «علی مصباحی»و ارتباط تلفنی با دكتر «ناصر آقا بابایی» روانشناس و مدرس دانشگاه بهترین و مشهورترین كتاب های روانشناسی موفقیت و شادكامی معرفی می شوند.
معرفی و خوانش كتاب توسط « علی جویا» در بخشی با عنوان «شابِك»انجام می شود.
از دیگر بخش های برنامه « كتاب فرهنگ» نویسندگی است كه با عنوان«قدم به قدم با قلم» به همت «یلدا احتشامی» درباره نویسندگی خلاق با رویكرد موضوعی پخش می شود.

كتاب روانشناسی راز شاد زیستن اثر اندرو متیوس نیز در این برنامه معرفی می شود.
كتاب راز شاد زیستن اثر اندرو متیوس، دستورالعمل‌هایی كوچك برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی است. كتابی كه می‌تواند اندوه‌بارترین زندگی‌ها را متحول كند. پذیرفتن اصول ارائه شده در این كتاب و التزام عملی به راهكارهای پیشنهادی آن، زندگی شاد و احساس آرام‌بخش خوشبختی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
همچنین فاطمه محمدیان فر بخش اطلاع رسانی رویدادها و تازه های نشر را برای علاقه مندان حوزه كتاب و كتابخوانی تدارك دیده است.
« كتاب فرهنگ» را از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ این هفته به تهیه كنندگی و ‌نویسندگی « معصومه سادات علوی نكو» با همراهی گویندگی «نگین خواجه نصیر» و هماهنگی « مژگان پارساحسینی »روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز ساعت 18:00 بشنوید .

دسترسی سریع
كتاب فرهنگ