در مسیر پیشرفت دوشنبه هر هفته از ساعت 10:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو فرهنگ

در مسير توسعه

نگاهی به امار و برنامه ریزی در توسعه متوازن كشور با « در مسیر توسعه» رادیو فرهنگ

برنامه « در مسیر توسعه» امروز دوشنبه 30 خرداد با موضوع بررسی نقش امار و برنامه ریزی در توسعه متوازن از رادیو فرهنگ پخش می‌شود .

1401/03/30
|
08:22

تأكید بر مقوله مهم آمار وبرنامه ریزی در حوزه توسعه استان ها و تشریح بخشی از فعالیت های سازمان های مرتبط در حوزه آمار و برنامه ریزی،از محورهایی است كه در برنامه «در مسیرتوسعه» این هفته مورد توجه قرار می گیرد .

در این برنامه محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه و رئیس فراكسیون توسعه متوازن كشور، دكتر جواد حسین زاده رییس مركز آمار ایران ، علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیكا و هفتكل در مجلس شورای اسلامی ‌و حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردن تبریز ، درباره موضوع برنامه بحث ‌وگفت و گو می كنند ‌وبه تبیین نقش آمار در مدیریت و برنامه‌ریزی، رابطه سه حوزه آمار، برنامه‌ریزی و بودجه و نیز تبیین راهكارهای همكاری مراكز علمی، دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی آماری برای توسعه متوازن در استان ها می پردازند.
«در مسیر توسعه » به تهیه كنندگی مریم مقدسی دوشنبه‌ها بصورت زنده از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز و ای ام‌ردیف 585 مگاهرتز پخش رادیویی دارد و از پایگاه اطلاع رسانی رادیو فرهنگ به نشانیwww.radiofarhang.ir و در شبكه‌های ماهواره ای سپهر و آرا هم پخش تصویری دارد.

دسترسی سریع
در مسیر توسعه