در مسیر پیشرفت دوشنبه هر هفته از ساعت 10:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو فرهنگ

در مسير توسعه

قدردانی فراكسیون توسعه متوازن مجلس شورای اسلامی از رادیو فرهنگ

رئیس فراكسیون توسعه متوازن با اهدای لوح سپاس از اقدامات مدیر شبكه رادیویی فرهنگ و همراهی این شبكه رادیویی به پاس تعامل و‌همراهی متعهدانه در به گوش رساندن صدای مناطق كم برخوردار كشور قدردانی كرد.

1401/01/23
|
18:31

محمد خدابخشی رئیس فراكسیون توسعه متوازن در مراسمی‌با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و نمایندگان مجلس و برخی معاونین وزرا هر جمله وزارت دفاع،علوم،نفت، آموزش و پرورش، كار و..... با اهدای لوح سپاس
از تلاش‌ها و خدمات رادیو فرهنگ در تعامل با این فراكسیون با پخش برنامه « در مسیرتوسعه» تجلیل كرد.
در متن این لوح آمده است: این فراكسیون با برخورداری از ظرفیت‌های پژوهشی و علمی مجلس و تشكیل كارگروه ها و كمیته های تخصصی مسائل مرتبط با توسعه را با حضور مدیران عالی اجرایی كشور پیگیری می كند و در تلاش است تا به بهبود شرایط پرداخته و تعادل منابع مالی، انسانی و فضای توسعه در كشور را ارتقا دهد در این راستا رادیو فرهنگ به عنوان رسانه فرهیختگان كه پخش مذاكرات كمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارد، در این عرصه مهم، حامی این فراكسیون بوده تا صدای همه مناطق مختلف كشور به ویژه مناطق كم برخوردار باشد.
بدین وسیله مراتب قدردانی این فراكسیون را به پاس همكاری متعهدانه و تعامل مستمر در برنامه مسیر توسعه ابراز می دارم.

گفتنی است ،برنامه « در مسیر توسعه» كار مشترك رادیو فرهنگ و فراكسیون توسعه متوازن مجلس شورای اسلامی در تبیین فعالیت های این فراكسیون در طلیعه برنامه هفتم توسعه است كه از مردادماه سال گذشته پخش می‌شود.
در مراسمی‌كه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد شب گذشته (22 فروردین) به طور رسمی‌با حضور دكتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از كتاب برنامه « در مسیر توسعه» كه حاصل نزدیك به یكسال پخش این برنامه از رادیو فرهنگ است رونمایی شد.

دسترسی سریع
در مسیر توسعه