مجموعه‌داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» درباره پیامبر(ص) چاپ شد

مجموعه‌داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» با گردآوری مجید قیصری با محوریت شخصیت پیامبر اکرم (ص) توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است.

1400/07/24
|
11:13

به نقل از روابط عمومی انتشارات سوره مهر، مجموعه‌داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» با گردآوری مجید قیصری با محوریت شخصیت پیامبر اکرم (ص) توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب دربردارنده 11 داستان کوتاه است که توسط مجید قیصری انتخاب و جمع‌آوری شده‌اند. هر کدام از داستان‌ها به زندگی و سیره پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) پرداخته و برخی از آن‌ها روایت‌های کوتاهی هستند از زندگی امروز ما؛ روایت‌هایی که تاریخ انقضا ندارند و تا امروز به شیوه‌های مختلف بارها آن‌ها را شنیده‌ایم.

مجموعه پیش‌رو دربرگیرنده داستان‌های برگزیده جشنواره داستان‌نویسی خاتم است. این جشنواره هر سال با محوریت حضرت رسول‌(ص) برگزار می‌شود و امسال هم ششمین دوره خود را پشت سر گذاشته است. قیصری از آثار منتخب جشنواره، تعدادی را به مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری ارائه کرد و از بین آن‌ها 11 داستان نهایی و منتشر شدند.

در این‌کتاب داستان‌هایی از زهرا کاردانی، علی آرمین، فائضه غفارحدادی، محیا حلاجی، مرتضی فرجی، مهدیه جلالی، معصومه صفایی‌‎راد، فاطمه جعفری، نجیبه فیروزی، الهه طاهریان و مجید قیصری منتشر شده است.
منبع: مهر

دسترسی سریع