ازبررسی حدیث امام باقر علیه السلام تا نگاهی به ویژگی های ظهور در «قرارآدینه»رادیو فرهنگ

برنامه «قرارآدینه» جمعه 25 خرداد با نگاهی به فرمایش امام شهید امام باقر (ع )كه در زمان غیبت چگونه باید باشیم؟ از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1403/03/25
|
14:29

دربرنامه «قرارآدینه » این هفته حجت ‌الاسلام هاشمی» به عنوان كارشناس مذهبی با توجه به سالروز شهادت امام باقر علیه السلام در خصوص حدیثی كه حسد و تحقیر با دانش نمی سازد از آن امام همام كه فرمودند لا یكونُ اَلعَبدُ عالِماً حَتّی لا یكونَ حاسِداً لِمَن فَوقَهُ و لا مُحَقِّراً لِمَن دُونَهُ. (هیچ بنده ای عالم نباشد تا اینكه به بالا دست خود حسد نبرد و زیر دست خود را خوار نشمارد) ».مطالبی را بیان می كند و در بخشی دیگر از این برنامه حجت الاسلام علی آقابابا درباره فلسفه نماز جمعه صحبت می كند.
حجت االاسلام عباسیان كارشناس مهدویت نیز در برنامه این هفته طبق فرمایش امام شهید امام باقر ع اینكه در زمان غیبت چگونه باید باشیم؟توضیحاتی ارائه می كند.
همچنین در بخش اطلاع رسانی از فعالیت های ستادهای ائمه جمعه ، حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهر قدس درخصوص مضمون خطبه ها در خصوص مضمون خطبه ها مطالبی را بیان می‌كند ‌.
علیرضا نوری گزارشگر شبكه نیز از مصلی تهران در خصوص اهمیت نماز جمعه گزارش می دهد.
مجله ی رادیویی «قرارآدینه» ویژه نماز جمعه و مهدویت كاری از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ است كه ساعت 11:30 به تهیه كنندگی محمدرضا حاج حیدری و گویندگی راضیه گردكاهد روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 585 كیلوهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

دسترسی سریع