«شهیدرئیسی» یك معیار و مقیاس برای كرسی ریاست جمهوری شد

مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون درگفتگو با برنامه «آقای رئیس جمهور» با موضوع «مطالبات اهالی سینما از رئیس جمهور منتخب» گفت: «شهیدرئیسی» یك معیار و مقیاس برای كرسی ریاست جمهوری شد.

1403/03/22
|
12:06

وی با اشاره به عملكرد سه ساله شهید رئیسی افزود: ایشان «تلاش، فعالیت و یكجا ننشستن» را در حوزه مسئولیت خود باب كردند، و این، كار رئیس جمهور بعدی را سخت‌تر خواهدكرد؛ چراكه شهید رئیسی توقعات و انتظارات مردم را بالا برد.
رجبی سینمایی امروز ایران را «سینمای تراز جمهوری اسلامی ندانست» و گفت: متاسفانه جهان از ما غالباً فیلم‌های سیاه‌نمایی را دیده‌ است و باید برنامه ریزی و تلاش كنیم و با ایجاد پایگاه و تربیت افراد متخصص آگاه و متعهد، به تولید آثار سینمایی فاخر و ارزش مدار برسیم، و بكوشیم تا جهان، ایران و انقلاب اسلامی را از طریق سینما بهتر بشناسد.
وی رئیس جمهور را در صدر برنامه‌ریزی‌ برای رشد و اعتلای سینما دانست و گفت: رئیس جمهور بعنوان شخص دوم مملكت و از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند سینما را بویژه در بخش دولتی حمایت كند و سینمای خصوصی را نیز، چراكه اگر سینمای خصوصی حمایت قانونی و اصولی نشود به سمت زیرزمینی پیش می‌رود.

دسترسی سریع