3 ویژه برنامه از رادیو فرهنگ به مناسبت میلاد رسول مهربانی روی آنتن می‌رود

با توجه به فرارسیدن سالروز ولادت حضرت محمد(ص) و ششمین اختر تابناك ولایت امام جعفر صادق(ع) در 17 ربیع الاول 1445 در ایام شادی و شادمانی اهل بیت(ع)،رادیو فرهنگ ویژه برنامه‌ های « مهر جهان تاب» ،«جان جهان» و «خورشید مدینه» را روی آنتن می برد

1402/07/10
|
12:39

در شب ولادت پیامبر (ص) و این امام همام به همت اگروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ برنامه «مهر جهان تاب» به تهیه كنندگی «فاطمه محمدیان فر» تدارك دیده شده است.
این برنامه دوشنبه، 10 مهرماه ویژه برنامه سالروز ولادت پیامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ساعت 20:00 تا 22:00 به طور زنده با بخش های متنوع از جمله كارشناسی، گزارش و پخش مداحی و ... از رادیو فرهنگ پخش می شود.
ارتباط زنده با مراكز استان های كردستان و سیستان و بلوچستان، مولودی خوانی، كارشناس، روایت، شعر خوانی؛ معرفی كتاب، گزارش و بخش های دیگر... بهره مندی از سخنان حجت الاسلام محمد حسن كشوری از جمله بخش های این برنامه است.
همچنین مداح اهل بیت علیهم السلام ، محسن جلالی با حضور در استودیو پخش برنامه «ماه جهان تاب» مولودی خوانی دارد و در ادامه با محمدرضا سرشار و محسن مسچی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفتگو می شود
ارتباط زنده با استودیو مراكز كردستان و گزارشی از جشن های هفته وحدت در ارتباط با بانو لشگری گزارشگر مركز سیستان و بلوچستان از دیگر بخش هایی است كه در نظر گرفته شده است.
محمد رسول تبیك كارشناس حوزه كتاب نیز در این برنامهبعضی از كتاب های منتشر شده درباره پیامبر مهربانی را معرفی می كند.
روز سه شنبه 11 مهرماه نیز از ساعت 9:00تا 11:30 برنامه «خورشید مدینه» و از ساعت 16:00تا17:00 ویژه برنامه «جان جهان» از رادیو فرهنگ پخش می شود.

دسترسی سریع