بررسی آخرین رویداد های سینمای ایران و جهان در«هفت اقلیم» رادیو فرهنگ

برنامه هفت اقلیم پنجشنبه18 خرداد آخرین رویداد های سینمای ایران و جهان را مورد بررسی قرار می دهد.

1402/03/18
|
09:41

رویداد‌ها و مسائل حوزه‌های سینما، تئاتر، هنر‌های تجسمی، كتاب و كتابخوانی و سواد رسانه‌ای در برنامه «هفت اقلیم» رادیو فرهنگ بررسی و تبیین می‌شود در این برنامه پنجشنبه فیلم سه كام حبس و نگاهی سینمای اجتماعی بررسی می شود گفتنی است سه كام حبس» به كارگردانی سامان سالور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و موفق به دریافت چهار جایزه شده است. این اثر روایت زندگیِ خانواده نسبتاً ضعیفی است كه در طناب اعتیاد و خرید و فروش آن، زندگی‎شان به یكباره رنگ خوشی را از دست می‌دهد. نسیم ناچاراً وارد دنیای خرید و فروش موادمخدری می‌شود كه همسرش سفره آن را در زندگی‎شان پهن كرده است.

كارشناس حضوری برنامه سید سعید هاشم زاده است كه در خصوص فیلم سه كام حبس صحبت می كند،در این برنامه تبسم كشاورز درباره آخرین رویداد های سینمای ایران و جهان صحبت می كند.
معرفی ژانر اجتماعی و ویژگی های آن
دیالوگ ماندگار و صحبت مورد چند فیلم پر مخاطب ژانر اجتماعیو معرفی موسیقی فیلم و‌نگاهی به فیلم جهان با من برقص از جمله بخش های هفت اقلیم پنجشنبه این هفته است.
هفت اقلیم از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ پنجشنبه ها به تهیه كنندگی رضا غیور ساعت 18:15 روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز پخش می شود

دسترسی سریع