نمایشگاه عكس اربعین در چهار مرز ایران و عراق

آژانس عكس ایران 40 عكس برگزیده از دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران را در چهار مرز مشترك ایران و عراق به نمایش می‌گذارد.

1401/06/12
|
16:06

آژانس عكس ایران به مناسبت فرارسیدن اربعین و همراه با راه‌پیمایی زائران كربلا، اقدام برگزاری نمایشگاه عكس در مرز‌های ایران و عراق می‌كند.

آژانس عكس ایران به عنوان متولی بخش عكس انجمن سینمای جوانان ایران، طبق فراخوانی كه به دفاتر انجمن ارسال كرده بود از تاریخ شنبه 8 مرداد همزمان با آغاز ماه محرم تا چهارشنبه 9 شهریور 1401 اقدام به دریافت عكس‌های منتخب دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران با موضوع محرم و راهپیمایی اربعین كرده بود تا عكس‌های برگزیده را در مرز‌های ایران و عراق برای زائران كربلا به نمایش بگذارد.

طبق آمار اعلام شده، تعداد 510 قطعه عكس از 133 عكاس و از 58 دفتر انجمن سینمای جوانان ایران برای حضور در نمایشگاه ارسال شده بود؛ موضوع این آثار، محرم، سوگواری برای امام حسین (ع) و راه‌پیمایی اربعین است.

میكائیل دیانی معاون ارتباطات و بازرگانی انجمن سینمای جوانان ایران، مسعود مدرسی مدیر روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، احمد كاوند مدیر آژانس عكس ایران و محسن آقالر مدیر انجمن سینمای جوانان ایران استان قزوین، به عنوان شورای انتخاب نمایشگاه عكس اربعین از میان 510 عكس برگزیده ارسالی توسط دفاتر، 40 عكس را برای نمایش در چهار مرز مشترك ایران و عراق انتخاب می‌كنند.

نمایشگاه عكس اربعین با نمایش 40 عكس از تاریخ سه شنبه 15 شهریور تا شنبه 26 شهریور 1401 به مدت یازده روز در مرز‌های مهران، خسروی، چذابه و شلمچه برای زائران كربلا به نمایش گذاشته می‌شود.

دسترسی سریع