روایتی برای آزادگان سرافراز از رادیو فرهنگ

شبكه رادیویی فرهنگ با هدف گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برنامه های متنوعی را تقدیم شنوندگان می كند.

1401/05/26
|
10:34

بیست و ششمین روز از مرداد ماه یادآور بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن در سال 1369 و فرصتی برای مرور رشادت‌های این غیور مردان است، با برنامه های « سرزمین من » ،« مستند فرهنگ» و « روایت آزادگی» روی موج رادیو فرهنگ همراه شوید.
ویژه برنامه «روایت آزادگی » كاری از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ است كه امروز چهارشنبه 26 مردادماه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان با بخش های متنوعی از ساعت 15:00 پخش می شود.
همچنین ساعت 13:00 نیز برنامه « سرزمین من » به همت گروه تاریخ و اندیشه با موضوع آزادگان و آزادگی روی آنتن می رود.
در این برنامه «رضا مختاری» در بخش برگی از تاریخ به سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن در سال 1369 مطالبی را بیان می كند و «عبدالرضا مجدی» درباره آثار هنری و سینمایی در این حوزه سخن می گوید.
در این برنامه كه ویژه سالروز بازگشت ازادگان است با چند تن از ازادگان و خاطرات انان در دوران اسارت گفتگو می شود ،بررسی نقش آزادگان در سازندگی دوران پس از اسارت نیز موضوعی دیگر از بخش های این برنامه است.
برنامه « صبح به وقت فرهنگ» نیز ساعت 6:30 صبح با موضوع مهمترین درسی كه آزادگان می توان آموخت روی آنتن رفته است ‌و ساعت 14:30 نیز یلدا احتشامی برنامه « مستند فرهنگ» را به موضوع مستندی از ورود آزادگان به میهن اختصاص داده است كه مروری كوتاه به دوران دفاع مقدس و اولین دوره بازگشت ازادگان سرافراز به كشور است .
رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردبف106 مگاهرتز و ای ام 585 كیلو هرتز شنیده می شود.

دسترسی سریع