• پیامگیر ۲۴ ساعته شبکه فرهنگ ۲۲۰۵۳۱۹۱ 
  • شماره پیامک شبکه فرهنگ ۳۰۰۰۰۵۵۸ 
تعداد بازدید: ۱۱۳۷۳ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
اسامی برندگان
اسامی برندگان

رادیو فرهنگ با هدف افزایش تفریحات و سرگرمی در برنامه هایش اقدام به برگزاری مسابقه کرده است. در حال حاضر دو مسابقه به نام های "یک پاسخ یک پاداش" و مسابقه برنامه "با ستاره ها" در رادیو فرهنگ دایر می باشد و اسامی برندگان آن از طریق رادیو فرهنگ و یا سایت این شبکه اعلام می گردد و سایر مسابقات و برندگانی که به نام رادیو فرهنگ اعلام می شوند، مورد تایید این شبکه نمی باشند.

مسابقه یک پاسخ یک پاداش یکی از مسابقات این شبکه می باشد که سوالات آن اطلاعات عمومی در حوزه های ایران شناسی و تاریخ ایران می باشد. سوالات این مسابقه در فواصل برنامه های شبکه فرهنگ به کرات تکرار می شود و شنوندگان می توانند تا ساعت 22 هر روز از طریق سامانه پیامکی 30000558 و دو شماره تلفن 22040085 و 22058800 تماس بگیرند و پاسخ مسابقه را اعلام نمایند. اسامی برندگان از طریق رادیو فرهنگ و همچنین سایت شبکه اعلام می گردد.

 اسامی برندگان مسابقه یک پاسخ یک پاداش

 

برنامه با ستاره ها کاری مشترک از رادیو فرهنگ و گروه تلویزیونی شاهد با هدف آشنایی هرچه بیشتر مخاطبین با دفاع مقدس تهیه و پخش می شود. در این برنامه یک سوال در مورد دفاع مقدس مطرح می شود و شنوندگان می توانند از طریق سامانه پیامکی شبکه به شماره 30000558 در روزهای شنبه تا سه شنبه پاسخ مسابقه را ارسال نمایند. به قید قرعه به یکی شرکت کنندگانی که پاسخ صحیح داده باشد جایزه نفیسی از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران اهدا خواهد شد.

اسامی برندگان مسابقه برنامه با ستاره ها

 

اسامی برندگان مسابقه مروارید شرق

 


درس مثنوی
آرشیو برنامه های قدیمی
بوم آهنگ
تماشاگه راز
کلماتی که بوی تازگی می دهد
مجلس شورای اسلامی
در مکتب استاد
نشان